Tarkan Yeniden Baba Oluyor! Eşi 2 Aylık Hamile

Megastar Tarkan, eşinden aldığı mutlu haberle ikinci kez baba olacağını öğrendi. Pınar Tevetoğlu, 2 aylık gebe ve bebeğini kucağına alacağı günü sayıyor.
Takip et
Tarkan Yeniden Baba Oluyor! Eşi 2 Aylık Hamile
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

2016 yılında hayranı olan Pınar Tevetoğlu ile dünyaevine giren Tarkan Tevetoğlu, 2018 yılının Temmuz ayında baba olmuştu. Liya adını verdiği bir kız bebek sahibi olan Tarkan, 2. Sayfa adlı magazin programında yer alan iddialara göre yeniden baba olmaya hazırlanıyor. İki aylık hamile olan Pınar Tevetoğlu ve Tarkan son olarak geçtiğimiz hafta bir düğüne katılmış ve basın mensuplarının karşısına çıkmıştı.

TARKAN KIZI LİYA İLE OLAN FOTOĞRAFINI İNSTAGRAM’DAN PAYLAŞMIŞTI

Tarkan, doğduğundan bu yana merak edilen kızı Liya’nın yüzünün görüldüğü ilk kareyi bir süre önce Instagram hesabından ” İyi pazarlar ” notuyla paylaşmış ve çok sayıda beğeni almıştı. Özellikle sanatçı dostlarından çok sayıda ‘Maşallah’ yorumu alan Tarkan’ın bu fotoğraftan kısa süre ikinci kez baba olmaya hazırlandığı haberinin duyulması son derece dikkat çekici oldu.

TARKAN’IN İLK ÇOCUĞUNU DUYURDUĞU VİDEO ÇOK İZLENMİŞTİ

Megastar Tarkan eşinin ilk hamileliğini son derece dikkat çeken ve bol miktarda taklidi yapılan bir video ile duyurmuştu. Tarkan’ın ikinci kez baba olacağı iddiası ortaya atılınca herkesin aklına o ilk paylaşım geldi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.