Tarkan yeni projeler için düğmeye bastı!

Megastar Tarkan, Instagram’dan yaptığı paylaşımla hayranlarına müjdeyi verdi. Uzun süredir Almanya’da yaşayan Tarkan, yeni projelerini duyurarak “Yarından itibaren hummalı çalışmalar başlıyor. Yeni projeler, sürprizler çok yakın” şeklinde konuştu.
Takip et
Tarkan yeni projeler için düğmeye bastı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Koronavirüs salgının başlamasının sonrasında bütün yeni projelerini ve konserlerini erteleyen Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile beraber uzun süredir Almanya’da yaşıyor. Ortalama 2 senedir Türkiye’ye gelmeyen Tarkan, gözlerden uzak sakin bir hayatı tercih etmişti.
Tarkan yeni projeler için düğmeye bastı!
Geçtiğimiz haftalarda açıklama yapan Tarkan bir müddet daha sahneye çıkmayacağını duyurmuştu. Megastar, “Sahneden, sizlerden bu kadar ayrı kalmamıştım hiç. Galiba o yüzden de eksik, yarım her şey. Sevginiz, alakanız, o alkış ve tezahürat sesleriniz, özetle ruhumun ilacı olan o güzel enerjiniz olmadan ben ben gibi değilim. Şu virüsü kontrol altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı oldukça olacak), düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz” ifadelerini kullanmıştı.

Tarkan yeni projeler için düğmeye bastı!

“YARINDAN İTİBAREN HUMMALI ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR”

Fakat hayranlarının ısrarlarına daha çok dayanamayan Tarkan, sürpriz bir karar aldı. Meşhur şarkıcı Instagram’dan yaptığı paylaşımda yeni projelerinin müjdesini verdi.

Tarkan yeni projeler için düğmeye bastı!

Tarkan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
“Yarından itibaren hummalı çalışmalar başlıyor. Yeni projeler, sürprizler çok yakın. Heyecanlıyım. O yüzden kaçtı bende uyku muyku. Ha bu saçlara da yarın veda edeceğim artık. Bir daha da uzatacağımı sanmam. O yüzden son bir bakış atayım dedim”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.