Tarkan, sahneye çıkmayı reddetti! teklif 1 milyon 250 bin

Pandemi dönemini eşi Pınar Tevetoğlu ile birlikte izole bir hayat sürerek geçiren Tarkan sahneye çıkması karşılığında kendisine yöneltilen 1 milyon 250 bin liralık teklifi kabul etmedi. Tarkan geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe tarafından gönderilen pası da kabul etmemişti.
Takip et
Tarkan, sahneye çıkmayı reddetti! teklif 1 milyon 250 bin
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda sık sık sahneleri çok özlediğini dile getiren Tarkan’a Özbekistan’da düzenlenecek özel bir gecede sahneye çıkması için 1 milyon 250 bin TL teklif edildi.

meşhur şarkıcı, koronavirüs nedeniyle bu teklifi reddetti. Pandemi sürecini Almanya’da ailesiyle geçirdiğini belirten Tarkan, yaşam normale dönmeden herhangi bir anlaşmaya imza atmayacağını ifade etti.

YILDIZ’IN PASINI KABUL ETMEDİ

Geçtiğimiz haftalarda da pandemi sebebiyle zor günler geçiren müzik dünyası için sosyal medyada başlatılan meydan okumaya ‘Kış Güneşi’ şarkısını seslendirerek dahil olan Yıldız Tilbe, “Tarkan’a pas atıyorum” demişti.

Fakat Tarkan, “Yıldız’ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge’ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver.” diye Yıldız Tilbe’yi geri çevirmişti.Megastar’a “Teşekkür ederim” diye cevap veren Tilbe, sonrasında topu popçu Gülşen’e atmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.