Tarkan Reklam Anlaşmasından Milyonlar Kazandı

2022’ye girerken birçok ünlü isim sahnelerde yerini alacak. Tarkan’a da iki teklif ile gidilip 5 milyon liralık bir anlaşma sunuldu. Megastar teklifi kabul etmeyip elinin tersiyle itti.
Takip et
Tarkan Reklam Anlaşmasından Milyonlar Kazandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pandemi sürecinde ailesiyle Almanya’da yaşayan Megastar Tarkan uzun bir aradan sonra reklam filminde rol aldı. 3 reklam için 15 milyon liralık anlaşmaya imza attı.

A post shared by Tarkan (@tarkan)

Şimdilerde İstanbul’da olan Tarkan’a yeni açılan bir mekanda sahne alması için mekan yetkilileri 2 milyon liralık teklif yapmasına rağmen ailesine vakit ayırmak isteyen megastar teklifi kabul etmedi.

Tarkan’dan konser açıklaması

Pandemi nedeniyle yurtiçi ve yurtdışındaki konserlerine ara veren Tarkan’ın konserlerin yapılmaya başlanmasıyla birlikte ne zaman sahneye çıkacağı merak ediliyordu. Megastar konuyla ilgili açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı.

Tarkan Reklam Anlaşmasından Milyonlar Kazandı

Sahneden ve sevenlerinden ayrı kaldığı için eksik olduğunu söyleyen Tarkan, ”Ben, ben gibi değilim. Biliyorum belirli tedbir kuralları çerçevesinde konserler yapılıyor şu an ama ben benim konserlerim için riskli buluyorum. Çünkü biliyorum, biz bir araya geldik mi koparız. Kimse tutamaz bizi. Kural mural tanımayız. Kırarız bütün zincirleri. E kimseyi tehlikeye atmak istemem. Şu virüsü kontrol altına aldığımızda (ki o da aşılarımızı oldukça olacak) düzlüğe çıktığımızda kavuşuruz.” açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.