adplus-dvertising

Tarkan, Pınar Gültekin davasına tepki gösterdi!

Türkiye’nin megastarı olarak hafızalara kazınan, yaptığı şarkılarla, sahne şovlarıyla, ışıl ışıl sahne kostümleriyle tanınan ünlü şarkıcı Tarkan sosyal medyayı aktif kullanan sanatçılar arasında yer alıyor. Megastar son olarak gündeme bomba gibi düşen Pınar Gültekin davası için paylaşım yaptı.
Takip et
Tarkan, Pınar Gültekin davasına tepki gösterdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ünlü şarkıcı Tarkan, Pınar Gültekin’in öldürülmesi davasında sanık Cemal Metin Avcı’nın cezasının ‘haksız tahrik’ gerekçesiyle indirilmesine tepki gösterdi.

Pınar Gültekin davasında ne karar verilmişti?

Gündeme bomba gibi düşen olayda Muğla’da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan sanık Cemal Metin Avcı’ya ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi. Ancak mahkeme heyeti, haksız tahrik indirimi uygulayarak sanığın cezasını 23 yıla indirilmişti. Karara sosyal medyadan da tepkiler gelmişti.

“Tüm kadınlar için adalet istiyoruz..”

Ünlü şarkıcı Tarkan da sosyal medyadan yaptığı paylaşımla indirim kararına tepki gösterdi. Tarkan, “Cinayete, zorbalığa, şiddete uğramış tüm kadınlar için adalet istiyoruz. ” dedi.

Tarkan, Pınar Gültekin davasına tepki gösterdi!

“Hukuk dediğin adaletten yana olmalı..”

Sözlerine devam eden megastar” Bu caniliklerin azalması için ağır, caydırıcı cezalar verilmeli. Bir kılıf ve bahane bulunup hafifletilen cezalar değil. Hukuk dediğin erkekten yana değil, adaletten, haktan yana olmalı.” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Megastar, yaptığı paylaşımlarla gündem konusu olmaya devam ediyor. Tarkan son olarak yaptığı Pınar Gültekin paylaşımıyla dikkat çekti..

Megastar uzun bir aradan sonra özel bir platform olan Disney Plus’ın lansmanında sahneye çıkmış, sahne şovlarıyla hayranlarını mest etmişti.

İşte Tarkan’ın o paylaşımı..

Tarkan, Pınar Gültekin davasına tepki gösterdi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.