Tarım Kredi Marketi fiyat listesini açıkladı! Fiyatlar uygun değil iddialarına cevap…

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri (Tarım Kredi), bir gazetede, “Fiyatlar Gayet Uygun Değilmiş” başlığıyla yer verilen haber üstüne yazılı açıklama yaptı. Basında yer verilen Tarım Kredi’ye ait olduğu öne sürülen fiyatlarla, Tarım Kredi Market ürünlerinin fiyatları karşılaştırıldı.
Takip et
Tarım Kredi Marketi fiyat listesini açıkladı! Fiyatlar uygun değil iddialarına cevap…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, ürünlerinin pahalı olduğunu yönündeki haberlere ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada “Gene bir başka günlük gazetede ise ‘Fiyatlar Gayet Uygun Değilmiş’ manşetiyle verilen haberde, Tarım Kredi Kooperatif marketlerdeki fiyatların incelendiği söylenerek firmalarımızın marketlerine ait olduğu öne sürülen fiyatlar üstünden yanlış ve yanıltıcı bir haber yapılmıştır. İnternet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan da duyurduğumuz üzere söylenen fiyatlar, Tarım Kredi Kooperatif marketlerin gerçek fiyatlarını yansıtmamaktadır.” dendi.

“Koopmarket ve Koopgell demo çalışmaları devam ediyor”

Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerinin ülke genelinde teşkilatlanmış 1615 kooperatifi, 200 hizmet bürosu ve 800 binden fazla ortağıyla Türkiye’nin en büyük çiftçi kuruluşu olduğu söylenirken, “13 farklı ilde kurulan lojistik merkezleri sayesinde dönüştürülen birim kooperatifleri, gross marketleri ve Kooperatif Marketleri ile beraber toplamda 733 noktada tüketicilerimizin istifadesine sunmuştur. Öte Yandan bayi formatımız olan Koopmarket ve internetten hızlı alışveriş olanağı sağlayan Koopgell ile alakalı demo çalışmalarımız devam etmektedir.” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada, haberde öne sürülen fiyatlar ile Tarım Kredi market fiyatları şöyle sıralandı:

Tarım Kredi Marketi fiyat listesini açıkladı! Fiyatlar uygun değil iddialarına cevap…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.