Tarık Emir Tekin’den ‘Sadakatsiz’ açıklaması

Kanal D’de ekranlara gelen ‘Sadakatsiz’ dizisinde ‘Selçuk’ karakterini canlandıran Tarık Emir Tekin, sevgilisi Sofia ile Nişantaşı’ndaydı. Ünlü oyuncu, son dönemin en çok konuşulan dizilerinden olan ‘Sadakatsiz’deki rolüyle ilgili konuştu. (Seçkin Şenvardar / Milliyet)

Bir eczaneden çıkarken objektiflere takılan Tarık Emir Tekin, canlandırdığı karakterin kadına şiddet uyguladığını ve oynarken zorlandığını ifade etti.

Tarık Emir Tekin’den ‘Sadakatsiz’ açıklaması

“Oynadığım karakter tabii ki izleyince kötü hissettiriyor” diyen Tarık Emir Tekin, “Partnerim Nazlı Bulum’un oynadığı ‘Nil’ karakterini de o halde görünce zaten içim parçalanıyor. Oynarken de güçlük çekiyorum fakat bunu sorumluluk olarak görüyorum” şeklinde konuştu.

“Kadına şiddete ayna oluyorum”

Tarık Emir Tekin’den ‘Sadakatsiz’ açıklaması

‘Sadakatsiz’in ilk televizyon projesi olduğunu ve kendisi için bir öğrenme alanı olduğunu da anlatan Tekin, “Çok keyif alıyorum. Çok memnunum ve benim ilk televizyon deneyimim. Benim için çok güzel bir öğrenme alanı oldu. Selçuk zor bir karakter. Bayağı kadına şiddet uygulayan, Türkiye’nin de çok büyük problemi olan kadına şiddeti aslında gözlemleyebileceğimiz bir karakter. Ben de bu konuda kendimde de büyük sorumluluk hissediyorum ve elimden geldiği kadar, eğer böyle davranışı olan bir insan bunu görüyorsa ona ayna olup, bir farkındalık yaratmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Annemle kısa filmde oynadım”

Tarık Emir Tekin’den ‘Sadakatsiz’ açıklaması

Annesi Şevval Sam’la oyunculuk üzerine sürekli oturup konuştuklarını ve birlikte kısa bir filmde rol aldıklarını da aktaran Tekin, “Biz annemle oturup, dizi üzerine tartışıyoruz da… Ondan da öğrendiklerim oluyor. Neslihan Yeşilyurt’la çok güzel ‘Rental Mam’ adlı kısa film yaptık ve o filmde annemle birlikte oynadım. Fevkalâde keyif aldık. Eğer bir dizi projesinde birlikte oynarsak, keyif duyarım” dedi.

Tarık Emir Tekin’den ‘Sadakatsiz’ açıklaması

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı