Targaryen Ailesinin Dizisi Geliyor

ABD basınında çıkan haberlere göre televizyon kanalı HBO Targaryen ailesini konu alan dizi projesi için çalışıyor. Game of Thrones'un geçtiği dönemden 300 yıl öncesinin anlatılacağı dizide Targaryen ailesinin ortaya çıkışı ve çöküşü anlatılması bekleniyor.

Targaryen ailesini konu alacak olan uyarlamada, ailenin ortaya çıkışı ve çöküşüne yönelik anlatım yapılacağı tahmin ediliyor. Game of Thrones kitabının yazarı ve senaristi bu diziyi Fire&Blood adlı kitabından uyarlayacağı bekleniyor. Yer alan haberlerde bu dizinin senaristi George R.R. Martin ve Ryan Condal olacak.

Daha önce HBO tarafından yapılan açıklamada Game of Thrones uyarlaması 5 proje üzerinde çalışıldığı bildirilmişti. Bunlardan bir tanesinin ise proje aşamasından yapım aşamasına geçtiği belirtiliyor. Bu dizide konu olarak ise Game of Thrones’ten binlerce yıl öncesini anlatacak. Dizinin senaristi ve kitapların yazarı olan George R.R. Martin bir yazısında bu dizinin 10 bin yıl öncesini anlattığını aktarmıştı. Bu uyarlamada Ak Gezenler’in ortaya çıkışı ile Stark ailesi hakkındaki efsaneleri anlatılacağı düşünülüyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı