Taraftarın Sessiz Gol Sevincine, Yeni Malatyaspor’dan Jest

Etüt Merkezi kantininde çalışan Tamer Kırlıoğlu'nun sessiz gol sevincine Yeni Malatyaspor kayıtsız kalmadı.

Çalıştığı Etüt Merkezi’nde Takımının Avrupa maçını izleyen, Tamet Kırlıoğlu’nun sessiz gol sevinci kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Öğrencileri rahatsız etmemek için, sesini çıkarmadan kantinde sessizce sevinen Kırlıoğlu’nun bu görüntülerinin ardından, Yeni Malatyaspor’dan genç adama bir jest geldi.


YENİ MALATYASPOR’DAN JEST

Kırlıoğlu’nun görüntülerinin üzerine sosyal medyadan paylaşım yapan Yeni Malatyaspor’dan şu açıklamalar yapıldı; ” UEFA Avrupa Ligi 2.ön eleme maçınca futbolcumuz Adis Jahoviç’in turu getiren golü sonrasında kütüphanede çalıştığı için sessiz sevinen taraftarımız Tamer Kırlıoğlu, stadyumda yerin hazır, tüm sevinçlerini bağır bağır bize sarılarak yaşa” mesajı verildi.

”ÖĞRENCİLERİ RAHATSIZ ETMEK İSTEMEDİM”

Sıkı bir Yeni Malatyaspor taraftarı olan genç adam, Malatyaspor’un Türk futboluna fayda sağladığını belirterek, gündeme oturan gol sevincini anlattı. Kırlıoğlu, ”Üniversiteye hazırlanan öğrencileri rahatsız etmemek için, tepkimi sınırda tutmam gerekiyordu.” diyerek gol sevinci esnasında kendini kaybettiğinden o anları da hatırlamadığını belirtti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı