Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri

Miss Turkey 2018 yarışmasında güzelliğiyle herkesi büyüleyen ve ikincilik ödülünü kazanan Tara De Vries kimdir sorusuyla araştırılıyor. Sosyal medyayı aktif kullanan tescilli güzel Tara De Vries eski Türkiye güzeli Özlem Kaymaz'ın kızıdır? Peki, Miss Turkey 2018 ikinci güzeli Tara De Vries nereli, kaç yaşında, eğitimi ne? Tara De Vries boyu kaç? Tara De Vries hakkında merak edilenler haberimizde.
Takip et
Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 6 Ekim 1998

Doğum yeri:  Amsterdam, Hollanda

Tam adı: Tara Madelein De Vries

Eğitimi:  Koç üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nde eğitimine devam ediyor

Boy: 1,77 m

Yarışma Ödül : Miss Turkey

Anne ve Babası: Özlem Kaymaz, Watze de Vries

Kardeşleri: Dante de Vries, Daniel de Vries

Büyükbabası: Kenan Kaymaz

Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri

Tara De Vries, Miss Turkey 2018 ikinci güzeli seçilmiştir. Tara de Vries, güzelliğiyle olduğu kadar, sosyal medya paylaşımları ile de gündeme geliyor. 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz’ın kızı olan Tara de Vries annesinin izinden gidiyor

Babası Hollandalı Watze de Vries’dir. Annesi Özlem Kaymaz da (d. 1974) 1992 Türkiye Güzeli seçilmiştir.

Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri

Annesi Özlem Kaymaz 1997 yılında Hollandalı iş adamı Watze de Vries ile evlendikten sonra Hollanda’da ikamet etmiştir. 2012 yılında annesi babasından boşanıp 2 oğlu ve kızı ile İstanbul’a yerleşti. Dante ve Daniel de Vries adında iki erkek kardeşi vardır.

Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri

Tara De Vries, 17 Aralık 2018 tarihinde Tayland’ın Bangkok şehrinde düzenlenen Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etti, ancak kâinat güzeli Filipinli Catriona Gray oldu. Tara De Vries ise dereceye giremedi.

Yarışma öncesi, Instagram hesabından sık sık paylaşımlar yapan Tara de Vries ile ilgili bir paylaşım da anne Özlem Kaymaz’dan geldi. Kaymaz Instagram hesabından Tara de Vries’in fotoğrafını paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

“Tara’yı takip etmek zorlaşıyor. Bangok’taki tapınaklar gezildi ve kumsala inildi. Buralarda kar geldi, gelecek. Nasıl keyif alıyorum bir genç kızın böyle güzel tecrübesinden… İçimi ısıtıyor, gözlerim doluyor. Hedef değil, yolculuktur esas olan. Elde etmek deeğil, geçtiğin yolda cebinde kalandır esas mutluluk… Yolu hep açık olsun kuzumun. Şükürler olsun hayata…”

Tara De Vries dünyanın dikkatini çekti!

Ülkemizi 17 Aralık’ta Tayland’daki Miss Universe 2018’de temsil edip, kendisini dünyaya tanıttı.

Tara’nın güzelliği, dünyaca ünlü giyim markası Missoni’nin gözünden kaçmadı.

Çekimler için ülkemize gelen yöneticiler, Tara’yı aradı. Bunun üzerine Tara da Kapadokya’ya giderek, Mert Alaş, Bella Hadid ve Missoni ailesi ile buluştu.

Şamdan’a gazetesine verdiği röportajda duygusal ve dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Tara De Vries Çocukluk Halleri

Sosyal medya hesabından sık sık çocukluk fotoğraflarını paylaşan Tara De Vries beğeni topluyor.

Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri

Tara De Vries Sevgilisi Kimdir?

Tara de Vries gönlünü Hasan Tansu’ya kaptırdı. Tara de Vries gönlünü tasarladığı tekneleler ile birçok uluslararası ödüle layık görülen, Tansu Yatch’ın sahibi Rıza Tansu’nun yıllar önce boşandığı Şehnaz Vardar’dan olan büyük oğlu Hasan ile sevgilidir.

Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri

Tara, kardeşinin hastalığı nedeniyle çocukken yaşadığı zor günleri anlattı: “Üzüntü ve travma nedeniyle ‘seçici suskunluk’ denen bir durum yaşadım. 4.5-6 yaş arasında ailem dışında kimseyle tek kelime konuşmadım.” dedi.
Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri
Güzellik yarışması maceranıza geri dönersek… Nasıl karar verdiniz katılmaya?

Son iki yıl tekrar Hollanda’da yaşadım. Liseyi orada bitirdim. Ben iki kültürle büyüdüm. Hollanda’da 16 yaşından sonra aileler finansal anlamda destek olmaz. Harçlık tabii devam eder ama kişisel harcamalarımızı hep kendimiz karşılarız. Yani çalışmak zorundayız. Türkiye’de yaşarken benim bunu deneyimleme şansım olmadı. Son iki yıl Hollanda’da yaşarken çalışma fırsatı buldum. Garsonluk, bebek bakıcılığı yaptım. Annemi çok özledim, onun etrafında yaşamak hoşuma gidiyor. Türkiye’yi çok seviyorum. İstanbul’a hayranım diyebilirim. Burada yaşarken ve okurken şansımı denemek ve düşlerimi gerçekleştirmek için adım attım. Yazın oyunculuk, drama eğitimi aldım, hala almaya devam ediyorum. Podyumda yürümek, defilelere de çıkmak istiyorum. Umarım bir gün annemle defileye çıkma şansım olur, çok isterim. Öncelikli olarak kendi paramı kazanmak, çalışmak, ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum. Açıkçası annemin olaylardan pek haberi yoktu. Sonra ona söyleyince çok duygulandı, destekledi ve bu beni daha da motive etti.

Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri

Anneniz Türkiye Güzeli’ydi… Dereceye giremeseydiniz nasıl hissederdiniz?
Çok üzülürdüm. Bunu deneyimlemeyi çok istemiştim. En büyük gücümüz hayal etmek, hayallerimizin peşinden gitmek, vazgeçmeden, yılmadan… Küçüklüğümden beri hep hayal ettim ve istedim. Başından beri çok inandım, zaten yolumda bu varmış.

Tara De Vries Fotoğrafları

Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleriTara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleriTara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleriTara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri Tara De Vries kimdir, nereli, kaç yaşında? Tara De Vries annesi, babası ve kardeşleri

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.