adplus-dvertising

Tansu Çiller yeni parti kuracak mı? cevabını verdi…

Son dakika haberi: Tansu Çiller yeni parti kurma konusunda kararını verdi. Merkez bir sağ parti kurma konusunda hazırlıklara başladığı ileri sürülen ve “Ben milletimi özledim” çıkışıyla gündem oluşturan eski başbakan Çiller’le alakalı dikkat çeken yeni bir gelişme meydana geldi.
Takip et
Tansu Çiller yeni parti kuracak mı? cevabını verdi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dakika: Tansu Çiller yeni parti mi kuracak? Ankara kulisleri son aylarda bu soruya cevap ararken, eski başbakan Çiller’in “Ben milletimiz özledim. Bu benim bir borcum. Bu benim üzerimde bir vebal” sözleri gündem oluşturmuştu. “Yalnızca hazır değilim, bunu istiyorum” diyen Çiller, siyasete dönüş sinyali vermişti.

SON DAKİKA | TANSU ÇİLLER YENİ PARTİ KURACAK MI?

Merkez bir sağ parti kurma hazırlığında olduğu söylenen Çiller’le alakalı çok mühim bir iddia ortaya atıldı. Çiller’in parti kurma girişimini askıya aldığı söylendi.

Tansu Çiller yeni parti kuracak mı? cevabını verdi…

“PARTİ KURMA GİRİŞİMİNİ ASKIYA ALDI”

Halktv’den İsmail Saymaz, konuya ilişkin yazısında, “Eski Başbakan ve DYP lideri Tansu Çiller, geçen aylarda bir merkez sağ parti kurmak için arkadaşlarıyla temasa geçmiş ve bir dizi görüşme gerçekleştirmişti. Fakat öğrendiğim kadarıyla, halkta yeterli karşılık bulmayacağını düşündüğü için parti girişimini şuanlık askıya aldı.” ifadelerini kullandı.

Tansu Çiller yeni parti kuracak mı? cevabını verdi…

TELEFONLARA CEVAP VERMİYOR

Saymaz, öte yandan Çiller’in parti hazırlığını yürüten adlardan olan Ömer Bilgin de bir süredir telefonlara yanıt vermediğini öne sürdü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.