adplus-dvertising

Tanju Özcan ampül kırıp “tasarruf” dedi!

Yaptığı çıkışlarla sık sık adından söz ettiren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bugün gerçekleşen meclis toplantısında elindeki iki farklı tipte ampulü göstererek bir tanesini parçaladı. Ardından Özcan, “Kıralım bu ampulü yolumuza daha tasarruflu olanla sürdürelim” şeklinde konuştu.
Takip et
Tanju Özcan ampül kırıp “tasarruf” dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bolu Belediyesi 2022 senesi Ocak ayı ilk meclis toplantısına başkanlık eden Tanju Özcan, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Konuşmasında ülkedeki ekonomik vaziyet ve politikaları da eleştiren Özcan, elindeki ampulü kırarak dikkat çeken bir çıkış yaptı.

“BU AMPUL VATANDAŞA YÜK OLMAYA BAŞLADI”

Mevcut hükümetin maliyetinin oldukça fazla olmaya başladığını ifade ederek bu argümanını materyalle anlatmak isteyen Tanju Özcan, “Elimde 2 adet ampul var. Ampulün biri 200 watt yakıyor, verdiği enerji kendine yetmiyor. Öbür ampul 30 watt, bunun 7’de biri kadar yakıyor ama verdiği enerji daha çok. Bu ampul artık bize, vatandaşa, garibana yük olmaya başladı. O yüzden ben diyorum ki. Artık bu ampulden vazgeçelim” şeklinde konuştu.

Tanju Özcan ampül kırıp “tasarruf” dedi!

AMPULÜ DUVARA FIRLATTI

Daha sonra elinde ani bir hareketle elindeki ampulü duvara atan Özcan, “Kıralım bu ampulü yolumuza daha tasarruflu olanla devam edelim” ifadelerini kullandı.

MECLİS ÜYELERİ KORKTU

Özcan’ın duvara ampul fırlatması ve ampulün patlaması üstüne bazı meclis mensupları ve salondaki misafirler çıkan sesten korktu. Özcan, daha sonra oturuma ara verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.