Tanju Çolak’tan Galatasaray – Fenerbahçe Derbisi Yorumu

Efsane futbolcu Tanju Çolak Galatasaray - Fenrebahçe derbisinin 2-0 Galatasaray'ın üstünlüğüyle sona ereceğini düşündüğünü söyledi.

Türk futbolunun efsane isimlerinden Tanju Çolak, bu hafta sonu oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe derbisi hakkında açıklamalarda bulundu. Sabah saatlerinde bir alışveriş merkezinde görüntülenen ve basın mensuplarıyla sohbet eden Tanju Çolak açıklamalarda bulundu.


TANJU ÇOLAK: GALATASARAY FENERBAHÇE’Yİ 2-0 YENER

28 Eylül Cumartesi günü oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe derbisi hakkında konuşan Tanju Çolak, dev derbiyi kazanan tarafın Galatasaray olacağını düşündüğünü söyledi. Şuan ki performanslarını incelediği zaman ev sahibi olmanın verdiği avantajı da kullanacağını söyleyen Tanju Çolak, Galatasaray’ın dev derbiyi 2-0 kazanacağını ve Fenerbahçe’in kaybedeceğini söyledi.

Uzun zamandır görüşmediği bir arkadaşıyla buluşmak için sabah saatlerinde alışveriş merkezine geldiğini söyleyen Tanju Çolak, “Eski günleri yad edeceğiz.” dedi. Çolak Fenerbahçe’nin derbilerdeki sürpriz performanslarına karşı Galatasaray’ın çok dikkatli olması gerektiğini de vurguladı. Galatasaray’ın kontrolü kaybetmesi halinde Fenerbahçe’nin derbilerdeki yükselişini sürdürebileceğini söyledi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı