Tan Taşçı tehditler alıyor! Saplantılı hayranıyla başı dertte!

Şarkıcı Tan Taşçı, bir süredir saplantılı bir kadın hayranıyla başı derde girmiş durumda. Geçen aylarda saplantılı kadını savcılığa şikayet eden Taşçı, tehditlerin devam ettiğini belirtti. Peki Tan Taşçı kimdir?
Takip et
Tan Taşçı tehditler alıyor! Saplantılı hayranıyla başı dertte!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Şarkıcı Tan Taşçı, bir süredir saplantılı bir kadın hayranıyla başı derde girmiş durumda. Geçen aylarda saplantılı kadını savcılığa şikayet eden Taşçı, tehditlerin devam ettiğini belirtti.

Almanya doğumlu olan şarkıcı Tan Taşçı, kendisine saplantılı derecede hayran olan bir kadınla başı dertte. Başarılı müzisyen, takıntılı hayranın bu sefer durumu ileriye götürdüğünü ve öldürdüğü bir serçe fotoğrafını ona yolladığını iddia etti.

"Yardım bekliyorum": Şarkıcı şahsi hesabına da “Ya benimsin ya toprağın. Can mı çıkar ne olur bilemem. Sensiz yapamam, beraber öleceğiz” diye yazdığını söyledi. Adliyeye gidip ifade vermeyen hayranının psikolojisinin bozuk olduğunu belirten Tan Taşçı yardım beklediğini söyledi.

Tan Taşçı Kimdir?

Sosyal medya hesabı Instagram'da 338 bin takipçisi bulunan şarkıcı, 30 Ekim 1981'de Almanya'nın Hoanner kentinde dünyaya geldi. Selma ve Yusuf Taşçı´nın küçük oğlu olan Tan, ilkokula Ankara Arı Koleji'nde başladı. Lise eğitimini ise Rauf Denktaş Lisesi'nde tamamladıktan sonra polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Korosuna katıldı. Bunun yanında şan dersleri de aldı. Daha sonra, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Şan bölümüne geçti. Aynı zamanda halk müziği, sanat müziği gibi çeşitli korolarda ve devlet operasında görev aldı. Sahne dersleri de alan Tan, "Mürüvetsiz Mürüvet" adlı Türk filminde Türk sinemasının Sultanı Türkân Şoray ile rol aldı. Öğrencilik yıllarında da birçok gece kulübünde ve organizasyonlarda sahne alan Tan, 13 Mayıs 2005'te tümü kendi bestelerinden oluşan "Rica Ederim" adlı ilk albümünü çıkardı ve bu albümden yayınladığı slow parçalarla adını duyurdu.
İki yıl süren ilk albüm promosyonunun ardından, Tan 2. albümü "Sözümü Tutamadım"ı Erol Köse imzasıyla sevenlerinin beğenisine sundu. Kendi şarkılarının yanında bir de Sezen Aksu ve unutulmaz besteci söz yazarı Onno Tunç eseri "Geçer"e de albümünde yer verdi. 24 Mayıs 2008 tarihinde "Yıldızlar Da Kayar" isimli sözü ve müziği Ferdi Tayfur'a ait olan şarkıyı yeniden yorumladı. 1 Haziran 2009'da ise "İşaret" adlı 4. albümünü çıkardı ve bu albümde de yine Ferdi Tayfur'a ait olan "Sanma Ki" adlı şarkıyı yorumladı. Sanatçı 2010 yılında Taş Yürek adlı 5. albümünü, 2011 yılında Serdar Ortaç'la beraber seslendirdiği Benim Gibi Olmayacak adlı single yayımladı.

Tan Taşçı tehditler alıyor! Saplantılı hayranıyla başı dertte! Tan Taşçı tehditler alıyor! Saplantılı hayranıyla başı dertte!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.