Tamer Karadağlı’nın kendinden 30 yaş küçük olan sevgilisi olay oldu!

Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı’nın sahnede yaşadığı anlar gündem olmuştu. Geceye damga vuran Karadağlı genç sevgilisiyle törene katılmasıyla da dikkat çekti.
Takip et
Tamer Karadağlı’nın kendinden 30 yaş küçük olan sevgilisi olay oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü alan Nihal Yalçın, “İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmeyelim, İstanbul Sözleşmesi yaşatır” şeklinde konuştu. Nihal Yalçın, konuşması bitmeden kendisine ödül veren Tamer Karadağlı’ya da “Artık sus’ mu diyorsunuz?” biçiminde tepki göstererek gündem oldu.

“Çocuklar Duymasın” dizisinde yaşam verdiği ‘Haluk’ karakteriyle senelerce isminden söz ettiren, son olarak “Savaşçı” dizisiyle dikkatleri üstüne çeken 54 yaşındaki oyuncu Tamer Karadağlı, özel yaşamıyla da gündemde.

Kendisinden 30 yaş küçük piyanist Iraz Yıldız ile sevgili olan Tamer Karadağlı geceye de sevgilisiyle katıldı.

SnobMagazin’in haberine göre; ikilinin poz verirken el ele tutuşmaması gözlerden kaçmadı. Herkes genç sevgilinin kim olduğunu merak etti.

Tamer Karadağlı’nın kendinden 30 yaş küçük olan sevgilisi olay oldu!

IRAZ YILDIZ KİMDİR?

Iraz Yıldız, bir müzisyen. Piyano çalışmalarına 6 yaşında Çağla Çoker ile başladı. 2006-2009 seneleri arasında Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı’nda eğitim görmeye başladı. 2007 senesinde Rusya’da yapılan 3. Gavrilin Genç Yetenekler Yarışması’nda Mansiyon Ödülü, 2009 senesinde Sofya’da yapılan Genç Virtüözler Yarışması’nda Mansiyon ödülü, gene aynı sene Mersin’de gerçekleştirilen 1. Kamuran Gündemir Ulusal Piyano Yarışması’nda Mansiyon Ödülü kazandı.

2009 senesinde Uluslararası Müzik Festivali’ne davet edildi. Gene aynı yıl 10. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Genç Yetenekler Konseri’ne çıktı. MİAM’ın düzenlediği Muammer Sun Onur Gecesi’ne sanatçı Cihat Aşkın’ın çağırısıyla katıldı ve Muammer Sun’un eserlerini seslendirdi.

Tamer Karadağlı’nın kendinden 30 yaş küçük olan sevgilisi olay oldu!

2010 senesinde “Fazıl Say ve Arkadaşları” projesi kapsamında bir çok konser verdi. Bodrum D-Marin Turgut Reis 6.Uluslararası Klasik Müzik Festivali’ne katıldı.

2012 senesinde İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından duzenlenen Müzik Festivali’nde Prof.Muhiddin Dürrüoğlu ile birlikte Schubert Fantasie, 2013 Mayıs ayında Borusan Quartet ile Tonhalle (Zurich) ve Bilkent Konser Salonu’nda Ulvi Cemal Erkin’in Piyanolu Kentet’ini seslendirdi.

Tamer Karadağlı’nın kendinden 30 yaş küçük olan sevgilisi olay oldu!

Çağdaş Eğitim Vakfı tarafından desteklenen Iraz Yıldız, çalışmalarını 2010 senesinden itibaren Bilkent Üniversitesi Müzik Hazırlık Lisesi’nde Gülnara Aziz ile devam ettirdi.

2013 senesinde çalışmalarına Prof.Ersin Onay ‘ın sınıfında devam eden Iraz Yıldız 2015 senesinde Bilkent Üniversitesi Müzik Hazırlık Lisesi’nden mezun oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.