Tamer Karadağlı’nın Çocuklar Duymasın pişmanlığı!

TAMER Karadağlı, Armağan Çağlayan’ın YouTube programı “Dur Bir Dinle”ye misafir oldu.
Takip et
Tamer Karadağlı’nın Çocuklar Duymasın pişmanlığı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Oyuncu, programda genç meslektaşlarıyla alakalı eleştirilerde bulundu:

“Şuandaki oyuncuların tamamı birbirine benziyor. Bana çok inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar tamamını düşünürüm. Şuanda dizilerde tüm kızlar neredeyse aynı bakıyor. Tüm jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor ama kirli sakallı. Türkiye’deki holding sahiplerinden hiçbirini öyle görmedim. O yüzden belki de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Tamamı, mesleğe saygıyla ilgili.”

‘KEŞKE BEN DE AYRILSAYDIM’

Tamer Karadağlı’nın “Çocuklar Duymasın”daki partneri Pınar Altuğ, hakkında aldatma haberleri çıkınca diziden ayrılmıştı. Karadağlı, o dönemle alakalı bir itirafta bulundu:

“Pınar’a da söyledim, ‘Keşke sen ayrıldığında ben de ayrılsaydım’ dedim. O her zaman içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu. Ama o zamanki koşullar, televizyonculuk farklıydı.”

Tamer Karadağlı’nın Çocuklar Duymasın pişmanlığı!

Çocuklar Duymasın dizisi yayın yaşamına 2002 senesinde başladı… 464 bölüm yayınlanan dizi 2019’da son defa ekrana geldi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.