Tamer Karadağlı’dan Burcu Esmersoy İddialarına Sert Cevap Geldi

Tamer Karadağlı, Sapanca'da bir dinlenme tesisinde Burcu Esmersoy ile görüntülerinin yayılmasına ve aşk dedikodularına sert cevap verdi.

Geçtiğimiz aylarda Berk Suyabatmaz ile evliliklerini bitiren Burcu Esmersoy, Tamer Karadağlı ile Sapanca’da bulunan bir dinlenme tesisinde görüntülendi. Bu görüntülerin yayılmasından sonra haklarında aşk iddiası çıkan ikiliden Burcu Esmersoy, dün telefon ile bağlandığı programda bu iddiaları yalanladı.


Esmersoy, programda yaptığı açıklamada, “Vedat Özdemiroğlu ve Tamer Abi’yle birlikte, Sinan Çetin’in Netflix için çektiği dizide rol almak üzere Afyon’a gittik. Çekimler gündüz yapıldı, iş bitince de prodüksiyonun arabasıyla İstanbul’a döndük. Sapanca’da benzin almak için mola verdik. Markete girdiğimizde çekilmiş o görüntüler. Köpek gibi çalışıyorum. Ben iş yapamayacak mıyım?” ifadelerine yer verdi.

TAMER KARADAĞLI: SUÇ İŞLİYORLAR

İddialarda adı geçen Tamer Karadağlı ise suç işliyorlar dedi ve “Bir kere ilişki olup olmadığını nereden biliyorlar? İkincisi bunun neresi yasak? Burcu Hanım da evli değil ben de, yasak olan ne? Sinirlenmiyorum ama haberlerin üslubuna takılabiliyorum. Burcu’yla güldük. Kaldı ki biz eski arkadaşız.” dedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı