Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın piyano sanatçısı kızı Zeyno ilk ödülünü aldı

14 yaşındaki piyano sanatçısı Zeyno, New York Kısa Film Festivali'nde "En İyi Film" kategorisinde yarışacak olan 'Tahir Bey' filminin müziklerine imza attı.
Takip et
Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın piyano sanatçısı kızı Zeyno ilk ödülünü aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Erhan Yazıcıoğlu, Tamer Karadağlı, Okan Bayülgen, Volkan Severcan’ın rol aldığı ‘Tahir Bey’ adlı sinema filmi, New York Kısa Film Festivali’nde yarışacak. Tamer Karadağlı’nın piyano sanatçısı kızı Zeyno Karadağlı ise ‘Tahir Bey’ filmine yaptığı müzikle uluslararası sahneye çıktı. Engelsiz Yaşam Vakfı da genç sanatçıya bu başarısından dolayı ilk ödülünü verdi.

Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın piyano sanatçısı kızı Zeyno ilk ödülünü aldı

New York Kısa Film Festivali’nde yarışacak ‘Tahir Bey’in müziklerine imza atan Zeyno Karadağlı, Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından ödüllendirildi

View this post on Instagram

A post shared by Zeyno Karadağlı (@zeyno.karadagli)

14 yaşındaki piyano sanatçısı Zeyno Karadağlı, New York Kısa Film Festivali’nde ‘En İyi Film’ kategorisinde yarışacak ‘Tahir Bey’ (Mr. Nonexistent) adlı filme yaptığı müziklerle, uluslararası sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Engelsiz Yaşam Vakfı da, genç sanatçının, bu başarısına kayıtsız kalmadı ve Vakıf Özel Ödülü’ne layık gördü.

Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Piyano Bölümü’nde sürdüren Karadağlı, “Çok büyük gurur ve sevinç yaşadım. New York Kısa Film Festivali’nden gelecek güzel haberleri bekliyorum” dedi.

Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın piyano sanatçısı kızı Zeyno ilk ödülünü aldıTamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın piyano sanatçısı kızı Zeyno ilk ödülünü aldı Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan’ın piyano sanatçısı kızı Zeyno ilk ödülünü aldı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.