Tamer Karadağlı Sorusu Burcu Esmersoy’un Keyfini Kaçırdı

The Irishman filminin Türkiye gösterimine katılan ünlü isimler arasında Burcu Esmersoy da vardı. Esmersoy'a sorulan Tamer Karadağlı sorusu keyfini kaçırdı.

The Irishman filmi için Türkiye’de düzenlenen özel gösterimini izlemeye birçok ünlü isim katıldı. Bu ünlü isimler arasında, güzel sunucu Burcu Esmersoy da yer aldı. Gazeteciler ile burada kısa bir sohbet gerçekleştiren Esmersoy’un keyifli başladığı röportaj istediği gibi bitmedi.


Gazetecilerin sorduğu, “Yurt dışında beğendiğiniz oyuncular hangileri?” sorusuna cevap veren Esmersoy, “Herkes bence çok yetenekli ve çok güzel. Şimdi bir şey söylersem başka yere gider, herkes çok iyi diyeyim.” diyerek temkinli bir cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde fotoğrafları gündeme düşen ve haklarında aşk dedikoduları dönen Tamer Karadağlı ile ilgili gelen soru, Burcu Esmersoy’un tadını kaçırdı. Dedikodular hakkında da cevap veren Burcu Esmersoy, “Yani garip ama oluyor öyle şeyler. Değişik, neden öyle bilmiyorum çok umurumda da değil ben işimi yapmaya devam ediyorum…” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı