Tamar Öner kimdir? Can Tanrıyar’ın nişanlısı Tamar Oner kaç yaşında?

Televizyoncu Can Tanrıyar kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Tamar Öner ile evlilik kararı aldı. Magazin dünyasında yer alan haberlerin ardından Tamar Öner kimdir sorusuna yanıt aranmaya başlandı. Tamar Ömer mesleği ne, Can Tanrıyar daha önce kiminle evlenmişti, Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar evlendi mi, Can Tanrıyar'ın çocuğu var mı, Can Tanrıyarı'ın mesleği ne sorularının cevapları ve ayrıntılar haberimizde...

Tamar Öner kimdir? Can Tanrıyar sevgilisi Tamar Öner kimdir, kaç yaşında, nereli? Can Tanrıyar, mutluluğunu “Aşkı, huzuru, heyecanı Tamar’da buldum” sözleriyle dile getirdi. Tamar Oner de “Tanıştığımız gün birbirimize aşık olduk. 26 gün sonra evlenme teklif etti. Çok mutluyum” dedi. Tamar Öner kimdir sorusuna arama motorlarında yanıt aranmaya başlandı.

Televizyoncu Can Tanrıyar uzun yıllar sonra sosyetik güzel Tamar Öner ile 2019 yılında aşk yaşamaya başladı. 60 yaşında olan Can Tanrıyar kendisinden 20 yaş küçük 40 yaşındaki sosyetik güzel Tamar Öner ile nikah masasına oturuyor. Çift aile arasında sade bir nikah yapacak. Peki Can Tanrıyat kimdir, ilk eşi ve oğulları kimdir?

Tamar Öner kimdir? Can Tanrıyar’ın nişanlısı Tamar Oner kaç yaşında?

TAMAR ONER KİMDİR?

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Oner Müzik’in sahibi Haçik Oner’in büyük kızı olan Tamar Öner, 1982 yılında dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Aramyan Uncuyan İlköğretim Okulunda okudu. Lise eğitimi ardından Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü kazandı, fakat 2. Sınıfta okulu dondurma kararı aldı. Sinemaya olan tutkusu yüzünden Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler öğrencisi iken ani bir kararla okulunu donduran Tamar Oner, dizilerde ve sinema setlerinde, rejiden sanat yönetmenliğine kadar her aşamada tecrübe edindi.

Tamar Öner kimdir? Can Tanrıyar’ın nişanlısı Tamar Oner kaç yaşında?

CAN TANRIYAR KİMDİR?

1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Can Tanrıyar, 15 yaşında iş hayatına atılmış ve babasına ait olan saunada çalışmaya başlamıştır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Can Tanrıyar, Milli Hentbol Takımı’nda da forma giymiştir. Milliyet Gazetesi’nde muhabirlikle gazeticiliğe başlayan Can Tanrıyar, askerlik görevini tamamladıktan sonra Fenerbahçe muhabiri olarak görev almaya başladı.

Sabah, Güneş, Tan gazetelerinde yıllarca spor biriminde çalıştı. Spor yazarı iken futbol ile magazini birleştirme kararıyla yapımcılık dünyasına adım atarak Televole’nin yapımcısı oldu. Ayrıca Uzunca bir süre “Uçankuş” adlı programını yaptı.

Can Tanrıyar sevgilisi Tamar Öner arama motorlarında sorgulanmaya başlandı. Can Tanrıyar’ın 1988 yılında evlendiği ilk eşi Şafak Demircioğlu’ndan Oğulcan ve Anılcan adında iki oğlu vardır.

Bu güne kadar otuza yakın beste yaptı. Can Tanrıyar’ın 1988 yılında evlendiği ilk eşi Şafak Demircioğlu’ndan Oğulcan (d.1988) ve Anılcan (d.1990) adında iki oğlu vardır.

Can Tanrıyar, 11 ocak 2008 tarihinde Beyaz Show canlı yayınında şarkıcı Petek Dinçöz ile evlendi. İkili 10 Mart 2010 tarihinde boşandılar.

Can Tanrıyar UçanKuş TV’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır…

Tamar Öner kimdir? Can Tanrıyar’ın nişanlısı Tamar Oner kaç yaşında?

CAN TANRIYAR VE TAMAR ONER NİŞANLANDI

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Tamar Oner, Can Tanrıyar ile nişanlanacağı haberleriyle gündeme geldi. “Aşkı, huzuru, heyecanı Tamar’da buldum” sözleriyle dile getirdi. Tamar Oner de “Tanıştığımız gün birbirimize âşık olduk. 26 gün sonra evlenme teklif etti. Çok mutluyum”  açıklamasında bulunan Tamar Oner’in hayatı merak konusu oldu.

Pandemiden dolayı sadece yakın arkadaşlarının ve ailelerinin katıldığı tören Tamar Oner’in Acarkent’teki evinde gerçekleşti. Aile ve yakın dostlarının tanıklığında yapılan nişan öncesi Selim Soydan-Hülya Koçyiğit çifti, Oner Ailesi’nden kız istedi. Geleneklere uygun olarak düzenlenen nişan merasimi sonrası Koçyiğit, çiftin nişan yüzüklerini takarak mutluluklar diledi. Geceye sanat ve spor dünyasından ünlü isimler katıldı.

Tamar Öner kimdir? Can Tanrıyar’ın nişanlısı Tamar Oner kaç yaşında?Tamar Öner kimdir? Can Tanrıyar’ın nişanlısı Tamar Oner kaç yaşında? Tamar Öner kimdir? Can Tanrıyar’ın nişanlısı Tamar Oner kaç yaşında?

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı