Talihsiz Anneyi, Madde Bağımlısı Oğlu Öldürmüş Olabilir

İstanbul Sancaktepe’de komşularının uzun süre haber alamadığı 57 yaşındaki Naciye Torunoğlu, polise haber verilmesinin ardından evinde ölü bulundu. Naciye Torunoğlu’nun ölümünden madde bağımlısı küçük oğlunun sorumlu olabileceği şüphesi üzerine polis ekipleri, şahsı aramaya başladı.

İstanbul Sancaktepe’de yaşayan Naciye Torunoğlu, komşularının kendisinde uzun süre haber alamaması üzerine polislere haber verilmesiyle, evinde ölü olarak bulundu. 57 yaşındaki kadının, evin girişinde başına darbe alarak öldürüldüğü tespit edildi.

Talihsiz Anneyi, Madde Bağımlısı Oğlu Öldürmüş Olabilir
Naciye Torunoğlu

KOMŞULARI, KADININ OĞLUNDAN ŞÜPHELENDİKLERİNİ SÖYLEDİ

Olay yerine gelen polis ekipleri evin etrafında ve içinde detaylı inceleme başlattı. Eve kimseyi almayan polis ekipleri, mahalle sakinlerinin ifadelerine de başvurdu. Naciye Torunoğlu’nun eşi ve büyük oğlunun inşaat işçisi olarak başka bir şehre gittiklerini, Torunoğlu’nun bir de kızının olduğunu ifade eden komşuları, küçük oğlunun ise madde bağımlısı olduğunu ve Naciye Torunoğlu’nun küçük oğluyla sürekli tartıştığını söyledi.

Polis ekipleri, mahalle sakinlerinin ifadesi ve Torunoğlu’nun küçük oğlunun kayıp olması üzerine polis ekipleri kadının küçük oğlunu bulmak için inceleme başlattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı