Taksici Dövülerek Öldürüldü!

Ataşehir’de yaşanan olayda, taksici Aziz Kahraman’ın aracına binen iki kişi tarafından dövülerek öldürülmesine ait görüntüler ortaya çıktı.

23 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşen olayda, müşterinin araca kusması sonucu taksici ve iki müşteri arasında tartışma çıkmıştı. Çıkan tartışma kısa süre sonra kavgaya döndü ve taksici Aziz Kahraman tekme ve tokat dövülüp öldürülmüştü.

Olayın ardından gözaltına alınan Metin Karahancı ve Yakup İğren ‘Kasten öldürme’ suçundan tutuklanırken Mehmet Eyidoğan adli kontrol şartıyla serbest kalmıştı.

Haklarında ‘Kastan öldürme’ suçundan müebbet hapis istenen saldırganların, Aziz Kahraman’ı döverek öldürdükleri görüntüler ortaya çıktı.

Görüntülerde, tekmelenerek yere düşürülen taksi şoförünün yerde de yumruklandığı ve tekmelendiği görülüyor. Ayağa kalkmaya çalışan yaşlı adam aldığı darbeler sonucu tekrar yere yığıldı.

Tekrar ayağa kalktığı sırada saldırganlardan biri Aziz Kahraman’ın başına tekme atıyor ve Kahraman yanında bulunduğu aracın arkasına geçip yere yığılıyor. Bir kişinin o sırada ambulansı aramaya çalıştığı da görüntülerde görülüyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı