adplus-dvertising

Takla King öldü mü? Yavuz Selim kimdir, kaç yaşında, hasta mı?

Sosyal medyanın çokça takip edilen başarılı youtuberlarından biri olan Takla King öldü mü sorusu, takipçileri tarafından merak ediliyor. Peki fenomen youtuber gerçekten öldü mü? Sosyal medya platformunun başarılı isimi Yavuz Selim kimdir, öldü mü?
Takip et
Takla King öldü mü? Yavuz Selim kimdir, kaç yaşında, hasta mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Takla King adını taşıyan Yavuz Selim gerçekten öldü mü? Neden paylaşım yapmıyor soruları gündemde yer almaya devam ediyor. Son günlerde adının ölüm haberleri ile anılması ile dikkatleri üstüne çeken Takla King, takipçileri ve sevenleri tarafından merak ediliyor. Sosyal medyada ölümü ile ilgili senaryolar yazılması ve cenaze videoları paylaşılması üzerine açıklama sonunda geldi…

Takla King öldü mü? Yavuz Selim kimdir, kaç yaşında, hasta mı?

Youtube’da Yavuz Selim Kanalının sahibi olan ve oyun içerikleri üzerine yayın yapmakta olan fenomenin, Yavuz Selim ve Takla King adı altında iki youtube kanalı
vardır. Bilgisayar oyunları ve hobi videoları çekmektedir. Türkiye çapında tanınan bir fenomen haline gelen Selim’in takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise fenomenin yaşı oldu.

Takla King öldü mü? Yavuz Selim kimdir, kaç yaşında, hasta mı?

YAVUZ SELİM KİMDİR?

Yavuz Selim 1980 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni 41 yaşında.

Kendisini “Oyun Portal” isimli kanalından da tanıdığımız youtuber, eğlenceli içeriklerin bulunduğu “Takla King” isimli mizah videolarıyla kitlesini genişletmektedir. 80 kilo ağırlığında olan fenomen isim, 177 cm boyundadır.

Sosyal Medya Takipçi Sayıları

Takla King öldü mü? Yavuz Selim kimdir, kaç yaşında, hasta mı? Takla King öldü mü? Yavuz Selim kimdir, kaç yaşında, hasta mı?

Takla King öldü mü? Neden aylardır video paylaşmıyor?

Sosyal medyada ölüm senoryaları dolaşması üzerine video paylaşan Takla King , sağlık durumu ile ilgili bir sıkıntı olmadığını ve ölmediğini açıkladı.

Peki Takla King neden yoktu ?

Sevilen Fenomen video çekmemesi ile ilgili açıklamasında, yaptığı şeyden keyif almadığını ve son aylarda kafa olarak youtube kendini veremediğini söyledi. Bir
video çok izlendi diye video çekmediğini öncelikle kendisinin keyif alması gerektiğini söyleyen Yavuz Selim, sosyal medyadan tamamen uzak durma kararı almaya karar verdiğini açıkladı.

Aynı zamanda kendi dünyasında yalnız yaşamak isteğini de ifade eden Takla King lakaplı Yavuz Selim, takipçilerini çok özlediğini ve gelen yorumlara göre youtube kanalına devam edip etmeme kararı alacağını da açıklamasında belirtti.

Takla King öldü mü? Yavuz Selim kimdir, kaç yaşında, hasta mı?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.