Taburcu Olan Mehmet Ali Erbil, Çapkınlığa Başladı

Uzun süre yoğun bakımda tedavi gördükten sonra geçtiğimiz günlerde taburcu olan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, sahalara hızlı bir dönüş yaptı.
Taburcu Olan Mehmet Ali Erbil, Çapkınlığa Başladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Evinin banyosunda düşmesi sonucu hastaneye kaldırılan ve 235 gün süren tedavi sürecinin ardından taburcu olan Mehmet Ali Erbil, çapkınlık yaparken yakalandı.

“MEHMET ALİ ERBİL HİÇ BOŞ DURMUYOR”

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında Mehmet Ali Erbil’le ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz günlerde taburcu olan Erbil’in dün Instagram’da genç bir kızla yaptığı görüşmeyi yanlışlıkla paylaştığını öne süren program sunucularından Gülşen Yüksel, “Ece isimli bir kızla konuşuyordu. 7-8 saniye kadar sürdü. Tam kaydedeceğimiz esnada yayın kesildi. Mehmet Ali Erbil hiç boşta durmuyor” dedi.

“DAMADIM BANA YENİDEN DUALARI ÖĞRETTİ”

Erbil, geçtiğimiz ay taburcu olduğu hastanenin önünde basın mensuplarına yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Hastane personeline çok teşekkür ediyorum. İlk eşime ve büyük kızıma çok teşekkür ediyorum. 8 ay boyunca başımdan ayrılmadılar. Damadım bana yeniden duaları öğretti. Ben gözümü açamıyordum o dua okuyordu, ben tekrar ediyordum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.