adplus-dvertising

Suudi Arabistan ziyaretini bitiren Erdoğan ülkeye döndü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan’daki temaslarının sonrasında Cidde’den özel uçak “TUR” ile saat 02.00’de İstanbul’a geldi.
Takip et
Suudi Arabistan ziyaretini bitiren Erdoğan  ülkeye döndü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak “TRK” ile saat 22.40’ta Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinden ayrıldı.

Başkan Erdoğan’ı, Cidde Kral Abdülaziz Havaalanı’nda Mekke Yönetimi Direktörü Prens Bedir bin Sultan, Türkiye’nin Riyad Büyükelçisi Fatih Ulusoy ve İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Metin Eker ile öbür yetkililer uğurladı.

Başkan Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, MİT Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da Suudi Arabistan’dan ayrıldı.

BAŞKAN ERDOĞAN İSTANBUL’A GELDİ

Erdoğan’ı, Atatürk Havaalanı’nda, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, 3. Kolordu Komutanı Korgeneral Levent Ergün, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve İBB Meclisi 1. Başkanvekili Zeynel Abidin Okul karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile havaalanından ayrılarak Kısıklı’daki konutuna geçti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.