Survivor’la geniş kitleye ulaşan Mert Öcal son halini gösterdi: Görenler gözlerine inanamıyor!

TV8 ekranlarında geçtiğimiz günlerde final yaparak bir sezonu daha arkasında bırakan Survivor 2020’ye damga vuran yarışmacılardan Mert Öcal talihsiz bir kaza geçirdi. Sosyal medya platformu aracılığıyla morarmış vaziyetteki gözünün son halini paylaşarak sağlık durumu hakkında bilgi veren Mert Öcal’a geçmiş olsun mesajları gelmeye başladı.

Survivor 2020’de stratejik bakış açısıyla hareket eden ve takım koordinasyonuna önem veren yarışmacı Mert Öcal sevenlerinin yüreğini ağzına getiren bir kaza geçirdi. Murat Ceylan’ın sunumu eşliğinde gerçekleşen Survivor yarışma programından elenmesinin ardından aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mert Öcal, sosyal mecra Instagram üzerinden gözünün morluğunu takipçileriyle paylaştı.

Survivor’dan elenmesine rağmen dobra açıklamalarıyla ve yarışmacı arkadaşlarıyla olan iletişimleri ile adından söz ettirmeye devam eden Mert Öcal’ın sağlık durumunu gören hayranları geçmiş olsun temennilerini iletmeye başladı.

Gözünün morluğu gösterdiği fotoğrafını sosyal medya platformundan yayınlayarak iyileşeceğini belirten Survivor yarışmacısı Mert Öcal “Küçük bir kaza geçirdim ama geçiyor bayrama geçer inşallah” şeklinde ifadelere yer verdi. Gerek Mert Öcal’ın gerekse şimdilerde yakından ilişki kurduğu Evrim’in takipçileri ünlü oyuncuyu gözünün son durumundan ötürü mesaj yağmuruna tuttu.

Öcal daha öncesinde de geçirmiş olduğu talihsiz kaza sonrasında sağlık durumu hakkında bilgilendirmede bulunarak, “Arkadaşlar merak etmeyin önemli bir durum yok, küçük bir kaza oldu evet, dikiş atıldı biraz da morluk var, kafamı çarptım ama bir kaç güne geçer…” açıklamasıyla sevenlerinin yüreğine su serpmişti.

Survivor’la geniş kitleye ulaşan Mert Öcal son halini gösterdi: Görenler gözlerine inanamıyor!

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı