Survivor’ın 2020 gönüllüler takımından Evrim Keklik kim?

Survivor’ın 2020’nin 5. gününde açlığa ve ada şartlarına dayanamayıp hüngür hüngür ağlayarak isyan eden videosu ile Evrim Keklik merak edilmeye başlandı. Daha önce 2018 yılında Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Evrim ne kadar kazandı, kaç yaşında eğitimi ne haberimizde

Survivor’ın 2020’nin 5. gününde açlığa ve ada şartlarına dayanamayıp hüngür hüngür ağlayarak isyan eden Evrim Keklik, 2018 yılında Kim Milyoner Olmak İster’e katılıp sempatikliği ve başarısıyla alkış toplayan isim çıktı.

EVRİM KEKLİK AĞLAYA AĞLAYA İSYAN ETTİ

Evrim Survivor kamerası ile bir köşeye çekilip içli içli ağlayarak şunları söylemişti:
-“Gerçekten çok kötüyüm. Ama bugün biraz daha iyiyim. Bunları annem görmesin. Çok zor… Beni bir günlüğüne buraya getirseydiniz, deneme yapsaydım yemin ederim gelmezdim. Çok zor ya… Ayyy…
Onların yanında utanıyorum ağlayamıyorum da…: -Ağlayamıyorum yemin ederim gücüm yok. İnsanlar var orda utanıyorum ağlayamıyorum. Diyecekler kocaman kadın ağlıyor. Annem görse üzülür.
İshal oldum: -Su içmek mide bulandırıyor. Coconut ishal yapıyor. Gerçekten hiç bir şey yiyemiyorum. Burda olmak gerçekten mükemmel. Ben burayı parayla satın alamam. Ama bir de bunun arka yüzü var

Tuvaletin geliyor sürekli: . Oyun alamıyorsun üzülüyorsun. Her yerde tuvaletin geliyor sürekli. Oyy çok zor. Takım arkadaşlarım Allahım üfff… Sohbet etmek istiyorum. Çay, kahve içmek istiyorum. Minderde oturmak istiyorum ya… Gerçekten moralim çok bozuk.

Ne olur bana kahve verin: -Bana lütfen insan gibi bir kahve verebilir misiniz? Bana bir çay bir kahve verin ya… Ya bir insanla adanın dışında insanla sohbet etmek istiyorum. Abi burası bana çok ağır geldi ya…
Anan ağlıyor : Ben alışık değilim zor. Ben böyle olduğunu bilmiyordum. Ayyy çok zormuş. O parkur zor değil. O parkura gelene kadar anan ağlıyor burda. Ayy dizim ağrıyor sırtım ağrıyor. Yastık yok dümdüz yatıyorsun boynum ağrıyor. Pislik cabası. Gerçekten moralim çok bozuk.

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor Gönüllüler takımında kıyasıya yarışacak isimlerden biri de Evrim Keklik oldu. Daha önce Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Evrim Keklik aynı zamanda Galatasaray Voleybol Takımı’nda da mücadele ediyor.

İstanbul’da dünyaya gelen Evrim Keklik, aslen Çankırılı ve 29 yaşında. Şu anda İstanbul Ateşehir’de yaşıyor. Henüz ilkokul 1. sınıftayken Fenerbahçe Spor Kulübü’nde voleybola başladı ve 10 yıl boyunca devam etti.

Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor;

Merhaba, ben Evrim Keklik 29 yaşındayım. İstanbul’da doğdum ilkokul 1. sınıfta Fenerbahce Spor Kulübü’nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul’a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yuzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.

EVRİM KEKLİK KİM MİLYONER OLMAK İSTER NE KADAR KAZANDI?

2018 Mayıs ayında Kim Milyoner Olmak İster’e katılıp sempatikliği ve başarısıyla çok sevilen Keklik, kendisine araba almak için 15 bin TL hedeflemesine rağmen 30 bin TL kazanarak ayrıldı.

Survivor’ın 2020 gönüllüler takımından Evrim Keklik kim? Survivor’ın 2020 gönüllüler takımından Evrim Keklik kim?

Survivor 2020 programına katılmadan evvel Instagram hesabında “İnsanın asıl karakteri eline güç geçtiğinde ortaya çıkar” notunu yazan Keklik, Survivor’da geçirdiği 5. günde hüngür hüngür ağlayarak herkesi şoke etti.

Survivor’ın 2020 gönüllüler takımından Evrim Keklik kim? Survivor’ın 2020 gönüllüler takımından Evrim Keklik kim?

Survivor’ın 2020 gönüllüler takımından Evrim Keklik kim?

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı