Survivor’dan elenen Yunus, Ayşe’nin neden adını verdiğini açıkladı!

Eleme konseyinde SMS birincisi Ayşe’nin ismini vermesiyle Survivor 2021’e veda eden Yunus Emre Karabacak, Survivor Panorama’ya yaptığı özel açıklamada takım arkadaşlarını topa tuttu. Ayşe’nin haksızlık yaptığını belirten Karabacak, Aleyna Çalışkan ile ilgili da zehir zemberek sözler belirtti.
Takip et
Survivor’dan elenen Yunus, Ayşe’nin neden adını verdiğini açıkladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021’e son veda eden isim gönüllüler takımından Yunus Emre Karabacak oldu. Survivor’da gönüllüler takımında SMS birincisi olan Ayşe’nin eleme adayı yaptığı Yunus Emre yarışmadan elendiğini işitince büyük bir şok yaşamıştı.

“SAFLIĞIMI BELİRLEMEK ALEYNA’YA KALMADI”

Elendikten sonra Survivor Panorama için özel bir röportaj veren Yunus Emre Karabacak, takım arkadaşları ile ilgili sert açıklamalar yaptı. Kendisi için “Yunus Emre biraz saf, karşı taraf onu yönlendiriyor” diyen Aleyna Çalışkan’a yanıt veren Karabacak, “Saflığımı belirlemek Aleyna’ya kalmamış. Kendini akıllı sanıyorsa ben ondan bin kat akıllıyım. Cin fikirlilik onda varsa bizde de var. Biz onlar gibi atıp tutmadık. Gelip yüzüme söyleseydi yanıtını verirdim” şeklinde konuştu.

Survivor’dan elenen Yunus, Ayşe’nin neden adını verdiğini açıkladı!

“AYŞE, ALEYNA GİTMESİN DİYE BENİM ADIMI VERDİ”

Yunus Emre, adını belirterek elenmesine neden olan Ayşe için de “Ayşe’nin bana haksızlık yaptığını düşünüyorum. Performans olarak benden daha düşük Dora vardı. Benim takımıma yaptıklarım belli. 2 adet dokunulmazlık asası aldım Acun ağabeyden. Takımımız eksilmesin diyerek hep söylüyordum. Elimden geleni yapıyordum. Takıma baktığım zaman 2 adet dokunulmazlık asası alan yok benden başka. Tabii haksızlık var. Dora’yı söyleyebilirdi. Benim oy potansiyelimin düşmüş olduğunu düşünmüş olabilir. Aleyna’nın gitmemesini istediği için benim ismimi söylemiş olabilir. Zaten bana belirtmişti. ‘Senin adın daha ağır’ basıyor diyerek bir yerde konuştuk. Strateji yapmış olabilir, stratejisi de tuttu” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.