Survivor’dan Diskalifiye Edilen Emin Günenç’e Acun’dan Teklif

Sağlık sorunları nedeniyle diskalifiye edile Emin Günenç büyük bir üzüntüyle yarışmadan ayrıldı. Bugüne kadar nerdeyse her yarışmacısına bir şekilde sahip çıkan Acun Ilıcalı Emin için de bir teklifte bulunduğu.
Takip et
Survivor’dan Diskalifiye Edilen Emin Günenç’e Acun’dan Teklif
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2021’in gönüllüler takımında yarışan Emin Günenç, sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan diskalifiye edilmişti. Günenç’in, Acun Ilıcalı tarafından MasterChef’e davet edildiği iddia edildi.

TV8 ekranlarından izleyici ile buluşan Survivor, her bölümde seyircisine ayrı bir heyecan yaşatıyor. Gönüller ve ünlüler takımlarıyla rekabetin kıyasıya yaşandığı yarışmada, üzücü anlar da yaşandı.

Survivor 2021’in gönüllüler takımında yer alan Emin Günenç, yaşadığı sakatlıktan kaynaklanan sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya veda etmek zorunda kaldı.

Ani ayrılığı hem takım arkadaşlarını hem de sevenlerini gözyaşlarına boğan Günenç’ten çok geçmeden sevindiren bir haber geldi.

İddiaya göre ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, hayalleri yarım kalan güçlü yarışmacı Emin Günenç’i, MasterChef 2021’e davet etti.

Henüz netleşmeyen bilgi kulislerde şimdiden sık konuşulmaya başlamışken, Günenç’in hayranları gözlerini Ilıcalı’dan gelecek kesin açıklamaya çevirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.