Survivor’da şok! yarışmacı Çağrı Atakan sabıkalı çıktı…

Geçtiğimiz günlerde Suvrivor’dan diskalifiye edildiği öne sürülen Çağrı Atakan’ın sabıka kaydı gün yüzüne çıktı. Eda Taşpınar ile geçmişte ilişki yaşayan Atakan’ın meşhur isme ve arkadaşına şiddet uyguladığı öğrenildi.
Takip et
Survivor’da şok! yarışmacı Çağrı Atakan sabıkalı çıktı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz hafta yarışmacılarla sık sık münakaşa yaptığı gerekçesiyle Survivor‘dan diskalifiye ettiği öne sürülen ünlüler takımı yarışmacılarından Çağrı Atakan’ın sabıkalı olduğu gün yüzüne çıktı.

Survivor’da şok! yarışmacı Çağrı Atakan sabıkalı çıktı…

ÖNCE KÜFÜR ETTİ SONRASINDA TEHDİT

Daha önce Ilıcalı’dan üst üste uyarı alan Atakan’ın geçmişte sosyetik güzel Eda Taşpınar ile aşk yaşadığı biliniyor. O dönemlerde de öfkesini yarışmada olduğu gibi kontrol edemeyen Çağrı Atakan’ın, Taşpınar’a şiddet uyguladığı öğrenildi. Yarışmacının öte yandan şiddet sonrası ayrılık kararı alan Taşpınar’ı telefonla arayarak, “Bana bak seni mahvedeceğim, ağzına s..” biçiminde sözlerle hakaret ve tehdit ettiği bilgisine de ulaşıldı.

5 SENEYE KADAR HAPSİ İSTENDİ

Eda Taşpınar yaşadıkları sonrası Çağrı Atakan ile ilgili şikayette bulundu. Mahkemeye taşınan olayda, Atakan ile ilgili 5 seneye kadar hapsi istemiyle dava açıldı. Yarışmacının yaptıkları bununla da sınırlı kalmadı. Atakan’ın öte yandan Eda Taşpınar’ın çocukluk arkadaşına da yumruk attığı öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.