Survivor’da Sercan ve Nisa aşk mı yaşıyor? Acun Ilıcalı’dan Survivor’da aşk yorumu!

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında sürpriz aşk iddiası gündeme geldi. Ünlüler takımında yarışan Sercan'ın gönüllüler takımında yarışan Nisa'dan hoşlandığı iddia edildi. Acun Ilıcalı'dan ise Sercan ve Nisa arasındaki aşk iddialarına yanıt geldi.

Survivor 2020’de geçtiğimiz hafta Sercan ve Barış birbirine girmişti. Oyun sırasında bir hayli gerilen ikili arkadaşlarının araya girmesiyle sakinleşmişti. Sercan kavganın nedenini, ‘Barış’a daha önce bir sırrımı verdim. Barış bunu ada değiştirdiği zaman karşı tarafa söyledi’ sözleriyle açıklamıştı. İddiaya göre Sercan’ın büyük sırrı Nisa’dan hoşlanmasıydı… Sosyal medyada da bu olay büyük bir yankı uyandırırken Sercan’ın bardağındaki detay aşkı ele verdi. Sercan adada kullandığı bardağa S ve N harfini kazıdı.

Survivor’da Sercan ve Nisa aşk mı yaşıyor? Acun Ilıcalı’dan Survivor’da aşk yorumu!

‘NİSA’YA KIYAMIYORUM, O YESİN’
Survivor’da açık arttırma oyunundan sonra yarışmacılar, kazandıkları paralar ile sevdikleri yemekleri almaya çalışırken Sercan’ın Nisa’ya taptığı jest dikkatlerden kaçmadı. Nisa’nın teklifinden sonra kendi teklifini geri çeken Sercan,’Nisa’ya kıyamıyorum o yesin’ dedi. Takım arkadaşlarının da açık artırmaya girmesini engelledi. Sercan’ın bu hareketi ikili arasında aşk mı var sorusunu akıllara getirdi.

ACUN’DAN SERCAN NİSA YORUMU
Acun Ilıcalı, bugün yaptığı canlı yayında konuyla ilgili şunları söyledi: Sercan’ın Nisa’ya bir ilgisi var onu görebiliyorum ama Nisan’dan Sercan’a karşı bir ilgi var mı daha göremedik. Biz de sizin gibi ekrandan izliyoruz. Çok yorum yapmak istemem.

Survivor’da Sercan ve Nisa aşk mı yaşıyor? Acun Ilıcalı’dan Survivor’da aşk yorumu!

Peki bu iddia nereden çıktı?

Sercan ile Barış arasında Survivor adasında büyük bir kavga yaşanmıştı. Kavganın sebebi ise Sercan’ın sırrını Barış’ın gönüllülere anlatmasıydı.

Yeni bölümde Sercan Yıldırım o kavganın ayrıntılarıyla ilgili Acun Ilıcalı’ya bilgi verdi. Sercan’ın ısrarla sakladığı büyük sırrının ise güzel yarışmacı Nisa’ya karşı beslediği duyguları olduğu iddia edildi.

Dahası bir çok kişi Sercan ve Nisa’nın zaten sevgili olduğunu öne dürdü. Sosyal medyada bu iddia hızla yayıldı ve çok konuşuldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı