adplus-dvertising

Survivor’da Merve Aydın’ın burnu kırıldı

Survivor’da dün düzenlenen iletişim oyununda mücadele eden Merve Aydın burnunu kırdı. Parkurda bulunan engellere çarpan yarışmacının burnu kırılırken her yer kan içerisinde kaldı. Alana hemen sağlık görevlileri ve ambulans geldi. Aydın, burada yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.
Takip et
Survivor’da Merve Aydın’ın burnu kırıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2021, dün akşam 69. yeni bölümüyle ekrana geldi. Aileleriyle iletişim kurmak isteyen yarışmacılar, zorlu parkurda mücadele etti. Fakat oyun esnasında herkesi korkutan bir sakatlık meydana geldi. Ünlüler takımı yarışmacısı Merve Aydın oyun esnasında parkurdaki engele burnunu feci biçimde çarptı.

BURNUNDA KIRIK TESPİT EDİLDİ

Kanlar içinde kalan Merve Aydın’a ilk müdahaleyi doktor Metin Kuş yaptı. Burnunda kırık belirlenen yarışmacı oyuna devam etmek istese de izin verilmedi. Acun Ilıcalı da Merve’nin yanına gelerek, “Geçmiş olsun. Daha kötüsünden saklasın Allah. Burun çok hassas. O kırığın çok düzgün bir biçimde toparlanması gerekir” şeklinde konuştu.

Survivor’da Merve Aydın’ın burnu kırıldı

HASTANEYE KALDIRILDI

Gözyaşları içinde arkadaşlarının yanına giden Aydın’ın “Benim için kazanın” sözleri takım arkadaşlarını duygulandırdı. Burnunu ilk müdahale yapılan yarışmacı, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Aydın’ın o halini gören takım arkadaşları ise gözyaşlarına boğuldu. Yarışmacının sağlık vaziyeti ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Survivor’da Merve Aydın’ın burnu kırıldıSurvivor’da Merve Aydın’ın burnu kırıldı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.