adplus-dvertising

Survivor’da İki Ünlü Yarışmaya Veda Etti: Survivor’ın Bu Kadar Zor Olacağını Tahmin Etmiyordum…

Survivor 2023'de şaşırtan ayrılıklar yaşandı. Survivor'ın iddialı yarışmacılarından Berdan Mardini ile Seçkin Piriler yarışmadan ayrılma kararı aldı. Seçkin Piriler "Bu kadar zor olacağını tahmin etmiyordum" dedi. Acun Ilıcalı'nın "Bu gelmiş geçmiş en zor Survivor olacak" dedi ve yarışmadan 1-2 yarışmacının daha ayrılabileceğini söyledi.
Takip et
Survivor’da İki Ünlü Yarışmaya Veda Etti: Survivor’ın Bu Kadar Zor Olacağını Tahmin Etmiyordum…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2023’de Ümit Erdim’in elenmesinin ardından 2 ünlü isim daha veda etti. Survivor ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, Berdan Mardini ile Seçkin Piriler ile ilgili alınan kararı açıkladı.

BERDAN MARDİNİ YARIŞMADAN AYRILDI

Berdan Mardini yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle yarışmada yer almamaktadır. Ödül oyunu sırasında tansiyonu düşen Berdan Mardini sağlık ekipleri tarafından götürülmüş ve oyuna devam edemeyeceği duyurulmuştur.

Bir süredir Survivor’da yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle oyunlarda yer almayan Berdan Mardini yarışmaya veda etti. Acun Ilıcalı, “Sevgili Berdan Mardini, bugün itibariyle Survivor’a devam edemeyecek. Kendisi bu şartları bu kadar zor beklemediğini, daha fazla devam etme şansı olmadığını bize iletti. Yarın, yanınıza gelecek ve vedalaşacak.” dedi.

Survivor’da İki Ünlü Yarışmaya Veda Etti: Survivor’ın Bu Kadar Zor Olacağını Tahmin Etmiyordum…

SEÇKİN PİRİLER ADA ŞARTLARINA DAYANAMADI

Survivor eleme gününde Acun Ilıcalı yeni gelişmeler hakkında yarışmacıları bilgilendirdi. Yarışmacılardan Seçkin Piriler, ada şartlarına ve yarışmalara ayak uyduramadığı için Survivor’a veda etmek istediğini açıkladı.

Survivor’da İki Ünlü Yarışmaya Veda Etti: Survivor’ın Bu Kadar Zor Olacağını Tahmin Etmiyordum…

Survivor Seçkin, ada şartlarının kendisini çok zorladığını ve devam etmek istemediğini açıkladı. Seçkin Piriler “Bu kadar zor olacağını beklemiyordum. Başarılı olamayacağım yerde durmak istemem” dedi.

“EN ZOR SURVIVOR”

Acun Ilıcalı ise bu yılki Survivor’ın gelmiş geçmiş en zor Survivor olduğunu belirterek, “Önümüzdeki hafta son yedekler de takımlara gelecek ve kadrolar tamamen şekillenecek. Belki 1-2 yarışmacımız daha bırakacak” dedi.

SURVİVOR SEÇKİN PİRİLER KİMDİR?

1998 yılında katıldığı “Elite Model Look” yarışmasında Azra Akın’ın ardından ikinci seçildi. Yarışmanın ardından mankenlik ve modelliğe başladı. Beymen, Marks&Spencer, Vakko, Dice Kayek, Dona Karan gibi markaların defilelerinde yer aldı. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 2003 yılında “Kırmızı Pabuçlar” adlı bir albüm çıkardı. Number One Tv’de müzik programı ile Cinecinema isminde bir sinema programı sundu. Okan Bayülgen ile birlikte Turkcell Hazır Kart reklamında rol aldı. Kenan Doğulu’nun “Kime Ne” müzik klibinde oynadı. İstanbul Moda Akademisi’nde eğitim gördükten sonra koleksiyon tasarımları hazırlamaya başladı. Piriler, televizyon çalışmalarına halen devam etmektedir.

24 Mart 2010 tarihinde 4 senedir birlikte olduğu Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlenmiştir. Hakan ve Volkan adında iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.

BERDAN MARDİNİ KİMDİR?

Berdan Mardini 5 Kasım 1978 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Mardini, abasının devlet memuru olması nedeniyle çocukluğunu farklı şehirlerde geçirdi. Ailesi aslen Mardinlidir. Diyarbakır’da başladığı ilkokul eğitimine Isparta’nın Gelendost ilçesinde devam eden Berdan Mardini, o yıllarda tiyatro ve müzik gibi faaliyetlere ilgilendi, ses yarışmasına katıldı. Babasının emekli olmasından sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen Mardini, lise eğitimini İstanbul Avcılar’da Süleyman Nazif Lisesi’nde sürdürdü. Üniversite sınavlarını kazanamayan Berdan Mardini, babasının açtığı tekstil atölyesinde çalıştı.

Burada 2 yıl boyuncu çeşitli pozisyonlarda çalışmasının ardından bağlama kursuna başlayan Berdan Mardini, tesadüf eseri bir eğlence mekanından şarkı söylemesinin ardından müzik dünyasına adım atmış oldu. 90’lı yılların sonunda gece kulüpleri ve türkü bar tarzı mekanlarda şarkıcılık yapan

Berdan Mardini, bu dönemde eğitim almayı çok istediği konservatuar sınavlarına girmiş ancak başarılı olamamıştır. Berdan Mardini’ye esas şöhretini kazandıran ise “Senden Çocuğum Olsun” adlı şarkısıdır.

2010 yılında Fatoş Mardini ile dünya evine giren Berdan Mardini’nin bu evlilikten “Marin” adını verdikleri bir çocukları dünyaya gelmiştir. Ünlü sanatçı müzikal çalışmalarının yanından bir dönem TRT 6 kanalında program yapmıştır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.