Survivor’da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor anlat bakalım oyununu kazanan takım belli oldu!

Anlat bakalım ve ödül oyunu mücadelesinin ekranlara geldiği 18 Şubat tarihli Survivor’ın 30. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı parkurda zorlu anlar yaşadı. Peki, Survivor’da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? İşte 18 Şubat 2021 Survivor anlat bakalım oyununu kazanan takım..
Takip et
Survivor’da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor anlat bakalım oyununu kazanan takım belli oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor’da dün akşam kim kazandı sorusu, ödül oyunu sonrası yanıt buldu. Survivor’da ödül oyunu ve anlat bakalım heyecanı perşembe akşamı yaşandı. Yeni haftanın takım kaptanları da ödül öncesi belli oldu. Sandviç ve pilav üstü tavuk döner yemeğinin ödül olarak verildiği gecede, ilk oyunu kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllülerde Reşat ve Ayşe arasında yaşanan tartışma ise anlat bakalım oyununda tansiyonu yükseltti. İşte, 18 Şubat Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar..

SURVİVOR’DA TAKIM KAPTANLARI KİM OLDU?

Ödül öncesi Survivor’da kaptanlık için yarışmacılar oylarını kullandı. Verilen oylar sonucunda Acun Ilıcalı kaptanları duyurdu. Bu haftanın ünlülerde Barış kaptan olurken, gönüllülerin kaptanı Reşat seçildi.

18 ŞUBAT SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Zorlu parkurda yarışmacılar bu hafta sandviç oyunu için karşı karşıya geldi. Parkurda oyun için mücadele veren yarışmacılar çamurun içine dalarak, ağın altından sürünerek takılmadan geçmeye çalıştı. Gönüllüler, 10’a 6 skorla ödül oyununu kazanmış oldu. Gönüllüler ödülü kazanmanın sevincini yaşayarak karınlarını doyurma şanslı elde etti.

Survivor’da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor anlat bakalım oyununu kazanan takım belli oldu!

SURVİVOR ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Sergen- Merve ve Hanzade-Dora ikilileri anlat bakalım da en fazla kelimeyi bilerek günün rekorunu kırdı. Gecenin sonunda anlat bakalımın sahibi gönüllüler takımı oldu. Gecenin iki oyununu da kazanan gönüllüler adaya daha çok konsantre olurken, ünlüler takımı oyunlarda başarısız olmasının üzüntüsünü yaşadı.

Survivor’da anlat bakalım oyununun oynandığı sırada Reşat ve Ayşe arasında yaşanan gerginlik tansiyonu yükseltti. Oyunda yarışmacı seçme sırasında Ayşe oyuna katılmak istemediği ve modunun yerinde olmadığını söyledi. Poyraz’ın “Bırak Ayşe”yi demesi ortamı bir anda gerdi.

Sesini yükselten Ayşe, takım arkadaşlarına “Benimle düzgün konuşun” diyerek bağırmaya başladı. Ayşe modunun düşük olduğunu belirtirken Reşat, “Mahalle takımına çevirdiniz ” diye çıkış yaptı. Reşat Ayşe’ye “Bana cahil diyordunuz” derken, Ayşe de sözlerinin arkasında durdu. Oldukça sinirlenen Reşat’ı takım arkadaşları güçlükle yatıştırdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.