Survivor’da bu hafta kim elendi? 25 Şubat Survivor’da elenen isim açıklandı

Survivor’da bu hafta kimin elendiği izleyiciler tarafından merak ediliyor. 25 Şubat Salı günü yayınlanan bölüm ile izleyici karşısına çıkan Survivor’da yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. Haftanın ilk eleme adayı dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından Derya olmuştu. Sms oy sıralaması nasıl, elenen kim, ödül oyununu kim kazandı?

Survivor’da elenen isim belli oldu mu? sorusu izleyiciler tarafından merak edip aratılmaya başladı. Ekranların sevilen yarışması Survivor 2020 Tv8 ekranlarında izleyicilere soluksuz heyecan yaşatıyor. Yarışmanın önceki bölümlerinde dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı içerisinde oylama yapılmış ve oy çokluğuyla Derya ilk eleme adayı olmuştu. Haftanın ikinci ve üçüncü eleme adayı ise en çok SMS’i alan yarışmacılar belirleyecek. Daha sonra ise bir isim yarışmaya veda edecek. Survivor’da bu hafta kim elendi? sorusunun cevabına haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında eleme adayını belirlemek üzere oylama yapıldı. Derya Can Göçen en çok oyu alarak haftanın ilk eleme adayı oldu. Haftanın ikinci ve üçüncü eleme adayı ise en çok SMS’i alan iki yarışmacı Barış ve Ersin belirlerdi. Barış Melis dedi, Ersin ise Mert dedi!

SURVİVOR’DA ELENEN İSİM KİM?

Survivor 2020 Ünlüler takımından bu hafta veda eden yarışmacı MELİS oldu!

Survivor’da bu hafta kim elendi? 25 Şubat Survivor’da elenen isim açıklandı

Survivor Ünlüler Gönüllüler 25 Şubat Salı 2. Hafta Ünlüler SMS sıralaması

Barış
Ersin
Mert
Derya Can
Aycan
Elif
Parviz
Sercan
Melis

SURVIVOR’DA İLETİŞİM ÖDÜLLÜ OYUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’nin 8. bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları iletişim oyununda karşı karşıya geldi. Survivor’ın ilk iletişim oyunu öncesinde ailelerine mail gönderme fırsatı yakalayacak olan yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu.

Survivor’ın 25 Şubat Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde duygu dolu anlar yaşandı. Survivor’da uzun süredir ailelerinden uzak kalan yarışmacıları, yeni sezonun ilk iletişim oyununda mücadele etti.

Kazanan takımın ailelerine e-posta gönderebilecekleri iletişim oyunu öncesinde bazı yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. Survivor’ın iddialı ismi Cemal Can da ağlayarak ailesine olan özlemini dile getirdi.

Zorlu parkurda geçen iletişim ödüllü oyunu ise gönüllüler takımı kazandı. Ailelerine ilk defa mesaj gönderen gönüllüler takımı yarışmacıları duygularını e-posta mesajlarında dile getirdiler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı