Survivor’da bu akşam kim kazandı? 20 Mart Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2020, bu akşam oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Erzak oyunu ve Anlat Bakalım oyunlarının oynandığı Survivor'da bu akşam oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Peki 20 Mart Survivor'da oyunları hangi takımlar kazandı? Erzak olarak ne verildi?

SURVİVOR 2020 ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

20 Mart Cuma akşamı oynanan erzak ödül oyunda un ve yağ  için mücadele eden iki takım yarışmacıları heyecanlı anlara sahne oldu. Ünlüler takımı yarışa hızlı başlayarak durumu 7-0’a kadar getirdi. Gönüllüler ise üst üste 5 sayı toplasa da erzak ödülünü kazanan taraf 10’a 5’lik skor ile Ünlüler takımı oldu. Kaynak: Survivor 2020 ödül oyununu hangi takım kazandı? 20 Mart Cuma


AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

14. sezonunda Ünlüler Gönüllüler formatı ile ekrana gelen Survivor 2020’de yeni haftanın erzak oyunu öncesinde avantaj oyunu oynandı. Takım halinde bayrak yarışı şeklinde oynanan oyunu Ünlüler takımı kazandı. Böylece Ünlüler takımı yarışmacıları, erzak oyunununda rakibini seçme şansını elde etti.

ERZAK OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacılarının merakla beklendiği erzak oyunu ödülü açıklandı. Erzak oyununu kazanan takım yağ ve un paketi kazandı.

Un ve yağı duyan herkeste pişi yeme heyecanı oldu fakat bu hayale ünlüler kavuştu.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı