Survivor’da bir ilk! Aynı yarışmacı 2 defa araba kazandı!

Survivor 2020 yarışmacılarından Elif yarışma boyunca 2 defa araba kazandı. Daha önce zorlu bir mücadele veren Elif bu defa ise annelere yöneltilen sorulara yaptığı tahmin ve zaman yarışmasıyla araba kazandı. Peki Survivor Elif'in kazandığı iki arabanın markası, modeli ve fiyatı ne? Survivor Elifin kazandığı Skoda ciplerin özellikleri ve fiyatları haberimizde...
Takip et
Survivor’da bir ilk! Aynı yarışmacı 2 defa araba kazandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ELİF 10 NİSAN 2020 KAZANDIĞI ARABA

10 Nisan akşamı yayınlanan araba ödülü oyununda kıyasıya bir yarış oldu. Bu yarış sonucu kadınlardan Elif, erkeklerden ise Mert kazandı.

u yarışmada Elif Skoda Karoq kazandı.

ELİF’İN İLK YARIŞMADA KAZANDIĞI SKODA KAROQ ÖZELLİKLERİ VE FİYATI NE?

Survivor yarışma programında birinciye araba ödülü var. Arabanın markasının ne olduğu sır gibi saklanırken ortaya çıkan fotoğraflardan Skoda markasının amiral gemilerinden biri olan Karoq olduğu düşünülüyor.150 beygir gücüne sahip olan araç 203 Km hız yapabiliyor. Şehir içinde 6.8 litre benzin tüketimi yapan aracın görüntüsü ise görenleri büyülüyor.

Aracın fiyatı ise donanım özelliklerine göre değişirken ortalama 248 bin TL ile 258 bin TL arasında Skoda listelerinde yer alıyor.

Survivor’da bir ilk! Aynı yarışmacı 2 defa araba kazandı!Survivor’da bir ilk! Aynı yarışmacı 2 defa araba kazandı!

25 HAZİRAN SURVIVOR 2020 ELİF’İN KAZANDIĞI ARABA

Annelere sorulan sorularla yapılan tahminler sonucu son ikiye Berkan ve Elif kaldı. Zaman yarışında ise Elif kazanan isim oldu.

Elif bu yarışmada SKODA KODIAQ kazandı.

Survivor’da bir ilk! Aynı yarışmacı 2 defa araba kazandı!

ELİF’İN İKİNCİ KAZANDIĞI  KAZANDIĞI SKODA KODIAQ ÖZELLİKLERİ VE FİYATI NE?

ŠKODA markasının kurucularının isimlerinden ilham alınarak oluşturulmuş Laurin& Klement Crystal, modern bir SUV deneyiminden beklenecek en yüksek standart ekipmanları içeriyor. Sunduğu sayısız teknoloji ve konfor özellikleriyle öne çıkan L&KCrystal donanım seviyesinde, Adaptif Hız Sabitleyici, Dinamik Şasi Kontrol Sistemi,360 Derece Çevre Görüş Kamerası, Şerit Değiştirme Asistanı, Ön Bölge FrenlemeAsistanı, L&K Arka Difüzör, Krom Dekorlu Ön Izgara ve 19’’ Antrasit Sirius AlaşımJantlar standart olarak sunuluyor. Jant seçeneği isteğe bağlı olarak 20’’ Vega AntrasitAlaşım Jantlar ile tercih edilebiliyor.

Skoda KODIAQ Satış fiyatı özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmekte. 264,900 TL ile 574,400 TL arası değişen fiyatları var.

DAHA AYRINTILI BİLGİ İÇİN BU HABERE BAKINIZ

Survivor’da bir ilk! Aynı yarışmacı 2 defa araba kazandı! Survivor’da bir ilk! Aynı yarışmacı 2 defa araba kazandı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.