adplus-dvertising

Survivor Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı- Survivor 92. Bölüm Tanıtımı

Survivor 2022 All Star' tüm heyecanıyla devam ediyor.  Ogeday'la çıktığı parkuru yarıda bırakan Barış Murat Yağcı, Türkiye'ye dönmek istediğini yapım ekibine bildirdi. Psikolojik olarak zor bir süreçten geçtiğini belirten oyuncu, gerekçe olarak gönüllüler takımında yer alan eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı gerilimi öne sürdü. Survivor Barış pes mi edecek? Barış yarışmadan ayrılacak mı?
Takip et
Survivor Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı- Survivor 92. Bölüm Tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu Survivor All Star 2022 yarışmasında üç ay geride kalırken, sona yaklaştıkça birçok isim hem fiziksel hem de psikolojik olarak zorlanmaya başladı. Bir yandan aşırı sıcak, bir yandan zorlu parkurlar ve açlık yarışmacıların direnme gücünü iyice azalttı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen dörtlü potada elenen isim Gökhan Keser olmuştu. Gökhan’ın vedasının ardından ilk dokunulmazlık oyununda beklenmedik bir gelişme yaşandı.

“BIRAKMA, SENİN İÇİN İÇİN BAĞIRIYORUZ”

Survivor’da Ogeday’la yarışan Barış, parkur sonudna hedefleri vuramadı, ardından elindeki ipi ve sopayı bırakarak oyununu yarıda kesti. Bunun üzerine oldukça sinirlenen Anıl “Bırakma, senin için bağırıyoruz burada” dedi.

Survivor Barış pes mi edecek Nisa böyle devam ettikçe düzelmeyecek

Survivor Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı- Survivor 92. Bölüm Tanıtımı

“OLMUYOR ARTIK, ZORLAYAMIYORUM”

Barış ise ekibe önce “Ben bıraktım, gitmek istiyorum” tarzında bir işaret yaptı, ardından şu ifadeleri kullandı:

İstemiyorum. Benim kafam düzelmiyor. Nisa böyle yapmaya devam ettikçe düzelmeyecek. Benden bu kadar! Olmuyor artık, zorlayamıyorum, çıkmıyor.

SURVİOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survior All Star 2022 dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler takımının oldu. Ada konseyinin ardından eleme adayı Evrim Keklik oldu.

.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.