Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Cinsel İstismar Davası

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç’a, yarışma öncesi kendisine enerji yüklemesi yaparak birinci olacağını söyleyen kişi için 31 yıl istendi.

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç, yarışma öncesi kendisine enerji yüklemesini yaparak birinci yapacağını söyleyen kişi tarafından defalarca istismara uğradığını söyleyerek mahkemeye başvurmuştu. Karaağaç’ın şikayetçi olduğu enerji uzmanı için 31 yıl hapis cezası istendi.

GÜNDE 3 KEZ CİNSEL İLİŞKİYE GİRİP 90 BİN TL ÖDEDİ

Ecem Karaağaç, program başlamadan bir süre önce ‘Sana enerji yüklemesi yapacağım, birinci olacaksın’ diyen İbrahim Halil G. adlı bir kişiyle buluşmuş. Karaağaç, “Sana çıplak bir şekilde dokunmam gerekiyor. Günde üç kez cinsel ilişkiye girerek sana enerji yükleyeceğim” diyen sözde hocanın vaatlerine kandı. Karaağaç; enerji yüklediğini ve büyü bozduğunu iddia eden bu kişiyle defalarca birlikte oldu ve ona yaklaşık 90 bin lira para ödedi.

31 YIL HAPİS İSTEMİ

Ecem Karaağaç, Survivor yarışmasından elendiğinden kandırıldığını anlayınca mahkemeye gitti ve enerji uzmanı adam hakkında soruşturma başlatıldı. Bilirkişi raporunda; ikilinin arasında geçen konuşmalarda, sözde hocanın Karaağaç’ı iş, oyunculuk, aşk ve maddi konularda umut verip oyaladığı belirlendi. Raporda; İbrahim Halil G’nin, genç kadının isteğiyle evine geldiği ve cinsel ilişkiye girerek onu hastalık ve belalardan korumayı vadettiği de belirtildi. Hakkında dolandırıcılık, şantaj ve cinsel saldırı suçlarından dava açılan kişinin 31 yıla kadar hapse çarptırılması istendi.

Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Cinsel İstismar Davası Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Cinsel İstismar Davası Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Cinsel İstismar Davası Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Cinsel İstismar Davası Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Cinsel İstismar Davası Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Cinsel İstismar Davası Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Cinsel İstismar Davası Survivor Yarışmacısı Ecem Karaağaç’ın Cinsel İstismar Davası

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı