Survivor Turabi, ABD’de Şampiyonluktan Şampiyonluğa Koşuyor!

Survivor yarışması ile tanınan Turabi, ABD’de “The Challenge” yarışmasında kazandığı Şampiyonluğun ardından, yeni bir yarışmaya katılmaya hazırlanıyor.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında iki kez şampiyonluk elde eden Turabi Çamkıran, bu kez de ABD’de kendini göstermeye devam ediyor.

YENİDEN YARIŞMAYA HAZIRLANIYOR

Survivor’ın en iddiaları yarışmacılarından olan Turabi, ABD’de katıldığı “The Challenge” yarışmasında da şampiyonluğu elde etti. Yarışma ile Amerika’da büyük bir ün kazanan Turabi, aynı programa yeniden katılmaya hazırlanıyor.

Ünü Türkiye sınırlarını aşan Turabi, Amerika’nın en ünlü isimlerinden biri haline geldi. Hayranlarının yoğun ilgisinden dolayı sokakta yürümekte zorluk çeken Çamkıran, bu ilgiden ise oldukça memnun.

Survivor Turabi, ABD’de Şampiyonluktan Şampiyonluğa Koşuyor!

750 MİLYON DOLAR KAZANDI

2. sayfa programına özel açıklamalarda bulunan Turabi Çamkıran, 750 bin dolar kazandığı The Challenge yarışmasında şampiyon olarak yeniden yarışacağının müjdesini verdi.
Turabi Çamkıran’ın yarıştığı ve 1 milyon dolar dağıtan The Challenge yarışması 28 Ağustos’tan itibaren MTV’de yayınlanamya başlayacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı