Survivor Taner Tolga Tarlacı öldü mü? Taner Tolga Tarlacı kimdir, neden öldü?

Taner Tolga Tarlacı öldü mü? Twitter’da gündeme gelen bu iddia sosyal medyayı çalkaladı. Bir çok sosyal medya kullanıcısı arama motorunda Survivor Taner kimdir, neden öldü sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki iddialar doğru mu? Taner Tolga Tarlacı öldü mü?
Takip et
Survivor Taner Tolga Tarlacı öldü mü? Taner Tolga Tarlacı kimdir, neden öldü?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Survivor yarışmasında tanınan ve kavga haberleriyle de sık sık gündeme gelen Taner Tolga Tarlacı’nın öldüğü iddia edildi. Sosyal medyada gündeme gelen iddialarda bir kavgaya karışan Taner’in kavga sonucunda hayatını kaybettiği öne sürülürken, bir çok sosyal medya kullanıcısı da Taner Tolga Tarlacı öldü mü? Survivor Taner kimdir, neden öldü gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı.

Taner Tolga Tarlacı öldü mü?

Survivor yarışmasına katılan ve daha sonra da bir çok kavga haberiyle de gündemden düşmeyen Taner Tolga Tarlacı’nın karıştığı bir kavga sonucunda hayatını kaybettiği iddiası sosyal medyada gündeme geldi. Daha önce de bir çok kavgada adı geçen Taner’in ölüm haberi kısa sürede yayıldı. Twitter, Instagram ve ekşi sözlük gibi platformlarda çok konuşulan olayın doğruluk payı ise şu anda bilinmiyor.

Fakat gündemde olmayı seven biri olduğundan dolayı bunun da yalan olduğu da iddia ediliyor. Çünkü daha önce de medyada yer almak için birçok yol denedi.

Survivor Yasin’e kafayı takıp kafes dövüşüne çağırdığı zamanlar oldu.

Survivor Taner Tolga Tarlacı öldü mü? Taner Tolga Tarlacı kimdir, neden öldü?

Sosyal medya hesabından yayınladığı videoda Liverpool için her şeye değer diyen Tarlacı, yüzüne kırmızı sprey boya sıktı ve sonrasında ise göremediğini ifade eden Tarlacı’nın videosu öksürükler eşliğinde son buldu.

Survivor Taner Tolga Tarlacı öldü mü? Taner Tolga Tarlacı kimdir, neden öldü?

Survivor’un eski yarışmacılarından Taner Tolga Tarlacı, kendisine 15 kişinin saldırdığını ileri sürdü.

Survivor Taner Tolga Tarlacı öldü mü? Taner Tolga Tarlacı kimdir, neden öldü?

Johhny Deep ile Elon Musk arasındaki gerilime dahil olan Taner, ikili arasındaki kafes dövüşü davetini kendisine döndürdü. Sosyal medya hesabından Elon Musk ile fotoğraflarını koyan Taner, SpaceX ve Tesla CEO’suna ringe çıkmayı teklif etti.

Survivor Taner Tolga Tarlacı öldü mü? Taner Tolga Tarlacı kimdir, neden öldü?

Ekşi Yorumları

twitterda bulunan bir iddia
gerçeklik payı ise mechul
ama bundan herşey bekleneceğinden dur bakalım dediğim iddia.

gerçekse negatif ya da pozitif anlamı olmayacak olan olay. o kadar boş beleş biri.

intihar olması yüksek ihtimal. zira kendisi doruk noktasında yaşıyordu bu hayatı.

intihar ettiği yazılıyor twitter da.
umarım geyiktir.
komik adamdı napan gardaş.

Survivor Taner Tolga Tarlacı kimdir?

Taner Tolga Tarlacı Almanya, Hamburg’da 2 Eylül 1984 yılında dünyaya geldi. Aslen Kayserili olan Taner, eğitimini 8 yaşına kadar Almanya’da tamamladı. Arından da ailesi ile birlikte önce Mersin’e sonra da Kıbrıs’a taşındı. Girne Amerikan Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu olan Taner Tolga Tarlacı, ülkemizde ise katıldığı Survivor yarışması ile adını duyurdu.

ACUN ILICALI TANER TOLGA TARLACI HAKKINDA NE SÖYLEMİŞTİ?

Acun Ilıcalı Taner Tolga Tarlacı sorusuna yanıt verdi. Instagram yayınında ‘Taner Tolga hakkında ne düşünüyorsun?’ şeklinde sorulan soruya Ilıcalı ‘Hiçbir şey düşünmüyorum onun hakkında’ şeklinde cevap verdi. Taner Tolga Tarlacı’nın Survivor’a katılması yönündeki konu hakkında açıklama yapılmamıştır. Yeni bir bilgi olduğunda detaylar paylaşılacaktır.

Survivor Taner Tolga Tarlacı öldü mü? Taner Tolga Tarlacı kimdir, neden öldü?

Acun Ilıcalı, Taner Tolga Tarlacı olayı nedir? Taner Ceza aldı mı?

Survivor yarışmasının katılımcılarından Taner Tolga Tarlacı’nın programın yapımcısı Acun Ilıcalı’yı tehdit ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme cezanın ertelenmesine karar verdi.

İstanbul 64. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya şikayetçi Acun Ilıcalı avukatı ile katılırken sanık Taner Tolga Tarlacı mahkemeye gelmedi. Duruşmada ifade veren Ilıcalı, Tarlacı’dan şikayetçi olduğunu belirtti. Kararını açıklayan mahkeme, Tarlacı’nın tehdit suçlamasıyla 6 ay hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi. Mahkeme, Tarlacının duruşmadaki iyi halini göz önüne alarak cezayı 5 aya indirdi. Tarlacının sabıkasız olduğunu göz önüne alan mahkeme cezanın 5 yıl süreyle ertelenmesine karar verdi. Tarlacı’nın alacağını tahsil edemediği iddiasıyla kendisini tehdit ettiğini belirten Ilıcalı savcılığa başvurmuştu. Ilıcalı’nın suç duyurusu dilekçesinde Tarlacı’nın, “100 milyarı ödemediğiniz takdirde düşman olacağız”, “Borcunuzu ödemezseniz olacaklardan ben sorumlu olmam”, “Bu artık kan davasına dönüştü”, “Sakallarımı zorla kestirirken 400 milyar almasını biliyorsunuz”, “Yakanızı bırakmayacağım, bir gün delirir ofisinizi basarım” şeklinde tehdit içerikli mesajlar yolladığı iddia edilmişti. Ilıcalı’nın şikayeti üzerine Tarlacı hakkında tehdit suçlamasıyla 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istenmişti.

Yorum Yap
Yorumlar (1)
Öle Bir İnsan
24 Mart 2021, 12:27 tarihinde yazildi

Aga be kimsede mesaj yazmamış 🙁

  • Cevapla
  • 0