Survivor Sercan ve Nisa olayına Gizem de dahil oldu!

Günlerdir Survivor'da Nisa ve Sercan olayı hem konseyi hem de seyircileri meşgul ediyor. Acun Ilıcalı birkaç gündür elimizde ses kayıtları var her şey belli olacak diyordu ve bu akşam olanları açıklık getirdi. Peki ses kayıtlarında ne var, Acun Ilıcalı ne açıkladı, duygular karşılıklı mı,Gizem bu konunun neresinde? Ayrıntılar haberimizde...
Takip et
Survivor Sercan ve Nisa olayına Gizem de dahil oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Acun Ilıcalı, Sercan ile Nisa’nın ses kayıtlarına ulaştıklarını açıkladı. Ses kayıtlarında konuşmaları olan Gizem hakkında araştırmalar sürüyor. Gizem Birdal, ne zaman elendi gibi araştırmalar sürerken bazı kullanıcılar Gizem ile Nisa’nın ses kayıtlarını izle gibi araştırmalar yapıyor. İşte Survivor Gizem ile Nisa’nın konuşmaları ve Sercan hakkında söyledikleri… Nisa, Sercan hakkında neler söyledi, Sercan, Nisa hakkında gizli gizli konuşmalar mı yaptı? İşte detaylar…

NİSA VE SERCAN SES KAYDINDA ACUN ILICALI NE AÇIKLADI?

Acun Ilıcalı ellerindeki ses kayıtlarını dinlediklerini 6 Nisan kayıtlı konuşmada her şeyin açıkça ortaya çıktığını anlattı.

6 Nisan’da Sercan’ın uzunca bir not gönderdiğini ve bu olaya karşı kesin bir şekilde Nisa’nın bu tarz bir ilişkiye sıcak bakmadığını belirttiğini söyledi.

Acun Ilıcalı’yı en şaşırtan olayın ise elenen yarışmacılardan Gizem’in çok büyük bir tepki vermesi. Acun Ilıcalı’ya göre aradaki iletişimsizlik nedeniyle Sercan’ın olayları yanlış anladığını, bu yanlış anlamada da Gizem’in payı olduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı’nın açıklaması:  “Ses kaydından anladığımıza göre, 6 Nisan’da Sercan’dan Nisa’ya bir not gidiyor. Notta tam olarak ne yazdığını bilmemekle birlikte, Nisa’nın Gizem ile olan konuşması duyuluyor. Aralarında bir konuşma geçiyor ve Nisa, Gizem’e Sercan’la ilgili meseleye sıcak bakmadığını söylüyor. Ancak Gizem, olaya o kadar motive ki… Nisa’dan Sercan’a haberler eğer Gizem’den geliyorsa yanlış gelmiş olabilir. Yani bir iletişim kopukluğu olmuş” açıklamasını yaptı.

Survivor Sercan ve Nisa olayına Gizem de dahil oldu!

Gizem Birdal kim?

Survivor yarışmacısı Gizem Birdan 5 Ağustos 1992, İstanbul’da doğdu.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji’nden burs alarak liseyi de İstanbul’da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa’da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Survivor Sercan ve Nisa olayına Gizem de dahil oldu!
Üniversiteden sonra “Kocamın Ailesi” dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son “Şahin Tepesi” adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan’ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.

Survivor Sercan ve Nisa olayına Gizem de dahil oldu!

Survivor 2020’de eski Gönüllüler Takımında yer alan Gizem Birdal 5 Ağustos 1992 İstanbul doğumlu. 10 yaşında Bakırköyspor kulübünde basketbola başlayan Birdal kendisini şu şekilde anlattı:

24 yaşıma kadar aktif basketbol oynadım. 8. sınıfta Oğuzkaan kolejinden burs aldım ve liseyi de burada bitirdim. Alt yapım bitince Bursa Büyükşehir Belediyesiyle anlaştım ve 1 sene Bursa’da oynadım. Devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini burslu okudum. Üniversiteden sonra “Kocamın Ailesi” dizisinde 30 bölüm yer aldım. Daha sonra 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda yer aldım. En son “Şahin Tepesi” adlı dizide yer aldım. Bunun dışında birkaç reklam projesinde oynadım.

SERCAN VE NİSA ARASINDA NE OLMUŞTU?

Nisa, Survivor’da geçen hafta adını eleme adayı söyleyen Sercan için “İntikam almak için adımı söyleyeceğini biliyordum” demişti. Bu sözlerden bir gün sonra ise Sercan, tek taraflı bir şey yaşanmadığını ve her şeyin karşılıklı olduğunu söylemişti. Sercan, “Nisa’nın peşinden koşuyormuşum havası verildi. Benim de gururum var. Bu olay tek taraflı yaşanmadı. Çantamda notlar var. Yaşananlara en yakın arkadaşı Cemal Can da şahit” demişti.

Sercan ertesi gün ise Nisa’nın kendisine yazdığı notları göstermişti.

Nisa’nın ‘Hep orada’ yazdığı kağıdı ve doğum gününde çizdiği resmin olduğu kartı gösteren Sercan, ” Ben hiç bir zaman platonik bir şey yaşamadım. Herkes bilsin ki, hiç bir zaman tek taraflı olmadı” açıklamasını yapmıştı.

Nisa ise bu açıklamaların ardından ”Moralim bozuldu. Bir tane boş bir şey çıkarıyor, ben başka bir şeyden bahsediyorum. Bu bir şeyler çıkarıyor. Yok notlar varmış. Benim ona yazdığım notları biliyor musun? Doğum gününü kutladım” şeklinde konuşmuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.