Survivor şampiyonu Cemal Can’ın hikayesi canlı yayında ekrana gelecek! Şampiyonun Hikayesi 2020’de Sefa Doğanay sürprizi

Survivor 2020 şampiyonu olan Cemal Can Canseven’in hayat hikayesi ve Dominik’te 5,5 ay boyunca yaşadıkları özel bir programla TV8 ekranlarında olacak. TV8’de 16 Temmuz Perşembe akşamı canlı yayında ‘Şampiyonun Hikayesi 2020’ programı yayınlanacak. Survivor şampiyonu Cemal Can ve diğer yarışmacıların konuk olacağı programda, ünlü komedyen Sefa Doğanay’ın da Survivor yarışmacılarını taklit ettiği skeçler yayınlanacak.

Survivor 2020’nin Şubat ayında başlayan ekran macerası, 14 Temmuz Salı akşamı İstanbul’da yapılan büyük finalle son buldu. Survivor şampiyonu olan Cemal Can’ın hikayesi ise TV8’de 16 Temmuz Perşembe akşamı canlı yayında ekrana gelecek. Cemal Can ve Survivor yarışmacıları Murat Ceylan’ın sunduğu Şampiyonun Hikayesi 2020 programında buluşacak.

Ünlü komedyen Sefa Doğanay’ın ise Survivor yarışmacılarını canlandırdığı skeçler de Şampiyonun Hikayesi 2020’de yayınlanacak.

Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı