adplus-dvertising

Survivor ödül oyununu kim kazandı, İngiltere’ye hangi takım gitti?

İki takım da kıyasıya mücadele verip dokunulmazlığı ve büyük ödül için avantaj sağlamak istiyor. Acun Ilıcalı, büyük ödülün İngiltere olduğunu yarışmacılara açıkladı. İşte, 8 Mayıs Survivor son bölümde yaşananlar ve Survivor eleme adayı hakkında...
Takip et
Survivor ödül oyununu kim kazandı, İngiltere’ye hangi takım gitti?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV 8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma Survivor’da heyecan dorukta. Yeni haftanın dördüncü yani son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı.

Peki, Survivor All Star 2022 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor 8 Mayıs dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı? 8 Mayıs Survivor eleme adayı kim oldu?

ÖDÜL OYUNU İKİ GÜN OYNANACAK

Ilıcalı, ödül oyununun bugün ve yarın, yani toplamda iki gün yapılacağını duyurdu. Oyunu iki kez kazanan ödüle gidecek. Takımlar berabere kalırsa final oyununa çıkacak. 8 Mayıs Survivor ödül oyununun ilk turunun kazananı gönüllüler oldu. Oyununikinci turu ise yarın (9 Mayıs) gerçekleşecek.

SURVİVOR’DA ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2022 yarışmasında uzun süredir görülmemiş büyük ödül için takımlar kıran kırana yarıştı. Uzun bir aradan sonra Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekrana gelen oyunun ödülü ise Hull City maçı. Kazanan takım, jetlerle adadan alınacak, İngiltere’ye götürülecek. Yarışmacılar seyahatleri boyunca da kendilerine verilen telefonla ödülü kaydedebilecekler.

Ödül oyununun ilk adımını Gönüllüler kazandı.

Survivor ödül oyununu kim kazandı, İngiltere’ye hangi takım gitti?

MİNİ OYUN KAZANANI

Eğlenceli bir oyun oynayacak ve barbekü keyfi yaşayacaklar. Oyun ise tamamen hafıza ile ilgili. Karşılarına çıkan görselleri en çok doğru bilen oyunun kazananı olacak.

Survivor ödül oyununu kim kazandı, İngiltere’ye hangi takım gitti?

Hafıza oyununu Kırmızı takım kazandı.

Survivor ödül oyununu kim kazandı, İngiltere’ye hangi takım gitti? Survivor ödül oyununu kim kazandı, İngiltere’ye hangi takım gitti? Survivor ödül oyununu kim kazandı, İngiltere’ye hangi takım gitti?

HULL CITY ÖDÜLÜNÜ KAZANAN TAKIM İFŞA OLDU!

Survivor All Star 2022’de bu akşam oynanacak ödül oyunun kazanan takım büyük bir heyecanla takip ediliyor. Ancak sosyal medyaya düşen görüntüler ödülü kazanan takımın ifşa olmasına neden oldu.

Hull City ödülünü kazanan takımın ifşa olmasıyla Survivor izleyicisi de oyunu takip etmeyeceklerini açıkladı. Survivor Hull City ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. İfşanın nedeni ise Survivor Nagihan Karadere’nin telefon kullanması ve İngiltere’den fotoğraf paylaşması…

Survivor ödül oyununu kim kazandı, İngiltere’ye hangi takım gitti?

BU HAFTA ELEME YAPILMAYACAK!

Survivor 2022’de bu hafta eleme olmayacak. Parviz ve Merve Aydın’ın sakatlık nedeniyle aynı anda yarışmayı bırakması, eleme olmaması kararı alındı.

Bu hafta elemenin olmayacağı fakat eleme adayları seçilecek…

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Dokunulmazlığı kaybeden takım gönüllüler olmuştu. Evrim, Nisa ve Berkan ilk üç eleme adayı olarak potaya girdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.