adplus-dvertising

Survivor ödül oyununu kim kazandı? 28 Nisan Arkadaşına Sorduk oyununu kazanan kim?

Survivor All Star tüm hızıyla devam ediyor. Bugün ödül oyunu oynanacak. Son bölümde Gökhan elenmişti. Bugün ise ödül oyunu oynanıyor. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı, hangi takım? 28 Nisan Perşembe ödül oyunu ödülü nedir, kaç kaç bitti? Survivor 2022 ödül oyunu ödülü nedir? Survivor 2022 ödül oyununu hangi takım aldı? Ödül oyunu skoru kaç kaç? Gönüllüler mi Ünlüler mi kazandı?
Takip et
Survivor ödül oyununu kim kazandı? 28 Nisan Arkadaşına Sorduk oyununu kazanan kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor 2022 : All Star, 15 Ocak 2022 tarihinde TV8’de yayımlanmaya başlayan TV yarışma programı. Bugün ödül oyunu oynanıyor, bugün dokunulmazlık oyunu yok. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı, hangi takım? 28 Nisan Perşembe ödül oyunu ödülü nedir, kaç kaç bitti? Survivor ödül oyunu yemeği ne oldu? Yemek ödülünü kim kazandı? Survivor ödül oyunu kazananı hangi takım? 28 Nisan Perşembe ödül yemeği nedir?

Fenomen yarışma Survivor All Star’da takımlar, en eğlenceli oyunda karşı karşıya geldi. Yarışmacılar ve arkadaşları birbirlerini ne kadar tanıyor, verilen yanıtlarla belli oluyor. En çok doğru bilen isim, Survivor’ın büyük ödülünün sahibi oluyor. Arkadaşına Sorduk oyunu ardından ödül yarışında taraflar kozlarını paylaşıyor. İşte, Survivor’da yaşananlar…

28 NİSAN SURVİVOR ARKADAŞINA SORDUK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler, bu defa parkur yerine arkadaşlarının yanıtları ile yarışıyor. Arkadaşına Sorduk oyununda, arkadaşı ile aynı tahminde bulunan yarışmacı, oyunun kazananı oluyor. Oyunun ödülü ise muhteşem bir arsa.

Evrim ve Ogeday finalist oldu. İkilinin çekişmeli yarışı arından kazanan ise Evrim oldu.

SURVİVOR 28 NİSAN 2022 ÖDÜL OYUNU ÖDÜLÜ NEDİR?

Survivor ödül oyununu kazanan takım Tako yemeği yiyecek.

Survivor ödül oyununu kim kazandı? 28 Nisan Arkadaşına Sorduk oyununu kazanan kim?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.