Survivor Nisa’dan duygusal veda! Nisa Bölükbaşı nereli, kaç yaşında?

Yarışmanın başından beri dikkat çeken isimlerin başında gelen Nisa maalesef bu hafta adaya veda eden isim oldu. Neşeli halleri, çabuk küsmesi, yeteneği ve samimiyetiyle herkesin sevgisini kazanan Nisa veda ederken güzel bir konuşma yaptı. Nisa yaptığı veda konuşmasıyla da herkesi duygulandırdı. Nisa'nın adaya veda edişi ve konuşması haberimizde...
Takip et
Survivor Nisa’dan duygusal veda! Nisa Bölükbaşı nereli, kaç yaşında?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Bu hafta 3 dokunulmazlığı da kazanan Sercan kendilerine psiko ismini takan mavi takımdan Berkan, Barış ve Nisa’nın adını eleme adayları olarak söyledi.

Nisa halk oylaması sonucu en düşük oyu alarak adaya veda eden isim oldu.

İsmini duyan Nisa gözyaşlarını tutamadı. İsmini çıkmasına sevindiğini söyleyen Nisa, Berkan’ın adadan ayrılmasına çok sevindiğini söyledi.,

Cemal Can ile de duygusal bir veda yaşayan Nisa herkesi ağlattı.

Nisa: ” Berkan devam ettiği için çok ama çok mutluyum. Berkan potaya girince korktum çünkü Berkan performans olarak kesinlikle haketmiyordu. Çok ama çok mutluyum Berkan kaldığı için”

Acun Ilıcalı: ” Bugün Survivor bir rengini kaybediyor. Her zaman naziktin ve kibardır. Bir çok genç kıza örnek oldun. Sen gidiyorsun diye bir çok arkadaşın ve biz de üzgünüz”

NİSA’NIN VEDA KONUŞMA VİDEOSU HABERİMİZE EKLENECEKTİR. CANLI HABER BAĞLANTISINA TIKLAYIN!

Ayrıntılar geliyor.

Survivor Nisa Bölükbaşı nereli, kaç yaşında?

Doğum tarihi: 2 Temmuz 1998

Doğum yeri: Prag

Eğitimi: 2018’de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı.

Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018’de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Survivor Nisa’dan duygusal veda! Nisa Bölükbaşı nereli, kaç yaşında? Survivor Nisa’dan duygusal veda! Nisa Bölükbaşı nereli, kaç yaşında? Survivor Nisa’dan duygusal veda! Nisa Bölükbaşı nereli, kaç yaşında? Survivor Nisa’dan duygusal veda! Nisa Bölükbaşı nereli, kaç yaşında? Survivor Nisa’dan duygusal veda! Nisa Bölükbaşı nereli, kaç yaşında?Survivor Nisa’dan duygusal veda! Nisa Bölükbaşı nereli, kaç yaşında?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Anonim
1 Temmuz 2020, 09:33 tarihinde yazildi

Bu kadar kapris de yeter artık.

  • Cevapla
  • 0