adplus-dvertising

Survivor Nisa ve Barış kitap olayı nedir?

Bilindiği üzere Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı, Survivor 2020 sezonunun ardından bir süre sonra sevgili olduklarını duyurmuşlardı. İkili, aradan biraz vakit geçince de ayrıldıklarını sosyal medya üzerinden duyurmuştu. Çek Cumhuriyetinde yetişen ünlü yarışmacı eski sevgilisi hakkında dikkat çeken bir iddiada bulundu. Peki Survivor Nisa ve Barış neden ayrıldı? İşte detaylar…
Takip et
Survivor Nisa ve Barış kitap olayı nedir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor Nisa, Barış Murat Yağcı tarafından şiddete uğradığını iddia etti ve yarışmanın 2020 sezonu sonrası 6 ay aşk yaşadıklarını anımsatarak dikkat çeken iddialarda bulundu. Peki Survivor Nisa ve Barış neden ayrıldı? Kitap olayı nedir? Nisa ve Barış kitap olayı yüzünden mi ayrıldı? Detaylar haberimizde.

SURVİVOR BARIŞ VE NİSA NEDEN AYRILDI?

Evrim Keklik Nisa için, “Bunun hayranlarına, sevenlerine, sevgililerine anlam veremiyorum.” demiş ve Nisa ise, “Bana da laf atmasaydın olmazdı Evrim” demişti. Bu sözlerin ardından sosyal medyada, Nisa ve Ogeday’ın sevgili olduklarına dair oldukça paylaşım yapılmıştı.

Survivor Nisa ve Barış kitap olayı nedir?

Ocak ayında eski sevgilisi Barış Murat Yağcı hakkında konuşan Nisa, “Hayatımın en kötü 1 yılıydı” demiş ve Barış’ın sürekli telefonunu karıştırdığını, annesiyle olan konuşmalarını tercüme ettirip okumaya çalıştığını ağlayarak söylemişti. İkilinin ayrılma kararı almasının sebebinin, Yağcı’nın hayatıyla ilgili yayınladığı kitapta yer alan ifadeler olduğu öne sürülmüştü.

“BANA NE YÜZLE İĞRENÇ BİR ADAM DERSİN?”

Daha önce de Evrim, Nisa’nın Barış hakkında “İğrenç” dediğini Barış’a söylemi; Barış’ın ise Nisa’ya, konseyde hesap sorması izleyicilerin dikkatini çekmişti.

KİTAP OLAYI NEDİR?

Barış Murat Yağcı geçtiğimiz dönemde bir kitap yayımlamış ve kitapta, “Bir kadını tavlayıp onunla eve gelerek sırtımı dönüp uyumak bana tatmin veriyor. … Yüzlerce kadına yaptım bunu” ifadelerine yer vermişti. Yağcı’nın bu sözleri eleştiri yağmuruna tutulmuştu. İkilinin bu ifadelerden dolayı ayrıldığı konuşuluyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.