Survivor Meryem Kasap’ın eski ve yeni hali olay oldu!

Fenomen yarışma Survivor’un 2021 sezonunda ünlüler takımında yer verilen milli sporcu Meryem Kasap’ın seneler içinde yaşadığı büyük değişim ağıları açık bıraktı. Kasap, yarışmada sergilediği performansın yanı sıra, güzelliğiyle de ön plana çıkıyordu. Fakat sosyal medyada ortaya çıkan eski halleri görenleri şaşkına çevirdi.
Takip et
Survivor Meryem Kasap’ın eski ve yeni hali olay oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz hafta şampiyonunu seçerek büyük final yapan fenomen yarışma Survivor’un bu seneki yarışmacıları arasında yer verilen Meryem Kasap’ın yaşadığı büyük değişim görenleri hayrete düşürdü. 2021 sezonunun ünlüler takımında ter döken milli sporcu Kasap’ın eski halleri sosyal medyada gündem oldu. İşte Meryem Kasap’ın eski hali…

Survivor Meryem Kasap’ın eski ve yeni hali olay oldu!TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor’ın 2021 sezonunda yer verilen milli sporcu Meryem Kasap’ın büyük değişimi herkesi şaşırttı.Survivor Meryem Kasap’ın eski ve yeni hali olay oldu!Geçtiğimiz hafta sezonun şampiyonunu seçerek büyük final yapan yarışmada bu sene ünlüler takımında boy gösteren Kasap, performansının yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çekiyordu.Survivor Meryem Kasap’ın eski ve yeni hali olay oldu!İzleyici tarafından güzelliği ve fiziki yapısı ile beğeni toplayan Kasap’ın estetik operasyonu geçirmeden önceki halleri gün yüzüne çıktı.Survivor Meryem Kasap’ın eski ve yeni hali olay oldu!Sosyal medyada eski fotoğraflarını silen Kasap’ın eski hali ile gündem oldu.Survivor Meryem Kasap’ın eski ve yeni hali olay oldu!29 yaşındaki yarışmacının burnu, dudakları ve yanak kısımlarına yaptırdığı ufak dokunuşlar büyük değişimine neden oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.