adplus-dvertising

Survivor İngiltere Hull City ödülünü kim kazandı? 9 Mayıs Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor izleyenleri ekranlara kilitledi. Gönüllüler ve ünlüler takımı, İngiltere ödülü için ter döktü. Survivor All Star'da bu akşam yayınlanacak bölümde kazanan takım Hull City maçını izleyecek. Peki, 9 Mayıs Survivor İngiltere Hull City ödülünü kim kazandı? İşte Survivor'a dair detaylar..
Takip et
Survivor İngiltere Hull City ödülünü kim kazandı? 9 Mayıs Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Survivor’da bugün de ödül oyunu heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı büyük ödülün ikinci turu bu akşam ekranlara geldi. Ödülü kazanan takım jetlerle adadan alınarak, İngiltere’ye Hull City maçına götürülecek.

İki takım da pazar akşamı kıyasıya mücadele verip dokunulmazlığı ve büyük ödül için avantaj sağlamak için yarışmıştı. Peki, Survivor 9 Mayıs İngiltere ödülünü kim kazandı?

İNGİLTERE HULL CİTY ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor’da ödülün ilk ayağını gönüllüler takımı kazanmıştı. Pazartesi akşamı gelen yeni bölümde ise kazanan ünlüler takımı oldu. Böylelikle eşitlik sağlandı. Büyük ödülü kazanan takımı final oyunu belirledi. Kıran kırana mücadele sonunda kazanan takım gönüllüler oldu.

Survivor ödül oyunu heyecanlı dakikalara sahne oldu. Kadınlar mücadelesini 8-3 Kırmızı takım kazandı.

Erkekler mücadelesini de 8-6 skor ile Kırmızı takımın kazanmasıyla genel tablo 1-1 oldu. Eşitlik sonrası yarış Best Of’a (En iyilere) kaldı.

En iyiler yarışında ise, 2-1’lik skor ile ödül oyununun sahibi Mavi takım oldu.

GÖNÜLLÜLERİN KAZANDIĞI DÜN FOTOĞRAFLARLA İFŞA OLDU

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar ödül sahibi takımı da ortaya çıkardı. Ödül için İngiltere’ye giden takım Gönüllüler oldu.

Survivor İngiltere Hull City ödülünü kim kazandı? 9 Mayıs Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor İngiltere Hull City ödülünü kim kazandı? 9 Mayıs Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor İngiltere Hull City ödülünü kim kazandı? 9 Mayıs Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor İngiltere Hull City ödülünü kim kazandı? 9 Mayıs Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor İngiltere Hull City ödülünü kim kazandı? 9 Mayıs Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor İngiltere Hull City ödülünü kim kazandı? 9 Mayıs Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

İNGİLTERE ÖDÜLÜ NE?

Oyunun ödülü Hull City maçı. Kazanan takım, jetlerle adadan alınacak, İngiltere’ye götürülecek. Yarışmacılar seyahatleri boyunca da kendilerine verilen telefonla ödülü kaydedebilecekler.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da Evrim, Nisa ve Berkan ilk üç eleme adayı olarak potaya girmişti. Yarışmada Merve ve Perviz’in sakatlıklarından dolayı diskalifiye olmalarının ardından Acun Ilıcalı, yarışmada bu hafta elemenin olmayacağını açıklamıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.