adplus-dvertising

Survivor ilk eleme adayı kim oldu? Sürgün kampında 24 saat yalnız kalacak yarışmacı kim?

Survivor 2022’de bu akşam eleme adayı belli oluyor. İlk haftadan dokunulmazlık oyunu oynandı ve Acun Ilıcalı yeni bir dönemin başladığını duyurdu. Sürgün Kampına gidecek ilk isim merak uyandırdı. İşte Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor eleme adayı kim oldu? 15 Ocak 2022 Sürgün Kampına kim gitti? Potaya giden isim!sorusunun yanıtı…
Takip et
Survivor ilk eleme adayı kim oldu? Sürgün kampında 24 saat yalnız kalacak yarışmacı kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Survivor All Star 2022 sezonu, ilk bölümüyle TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı yeni kural, yarışmacıları şaşkına çevirdi.

SURVİVOR ALL STAR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ünlüler ve Gönüllüler takımı, Survivor’un ilk oyunu olan ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor’un ilk oyununda ödül olarak baraka yapımı için gerekli malzemeler verildi. Ödül oyununda yarışmacılar arabayı iterek etabın sonunda yer alan platformun üzerine düzgünce yerleştirmeye çalıştı. Direksiyondaki yarışmacının arabayı düzgün sürmesi, arabayı iten yarışmacıların ise kuvvetli olması takıma avantaj sağladı. Skor 4-4 olduğunda bayrak oyunu oynandı ve Gönüllüler takımı, ödül oyununu kazandı.

SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM? SÜRGÜN KAPINA KİM GİDECEK?

Eleme potasına g,iden ünlüler ilk eleme adayı olarak BİRSEN’i yazdılar.

Survivor ilk eleme adayı kim oldu? Sürgün kampında 24 saat yalnız kalacak yarışmacı kim?

Birsen sürgün kampına giden ilk yarışmacı oldu ve 24 saat yalnız başına kalacak.

Birsen sürgün kampında kalmaktan korkmuyorum, bu adada kalmak daha korkunç diyerek kızgınlığını belli etti.

Survivor ilk eleme adayı kim oldu? Sürgün kampında 24 saat yalnız kalacak yarışmacı kim?

SURVİVOR SÜRGÜN KAMPI NEDİR?

Acun Ilıcalı, ”Sürgün kampını başlatıyorum.” dedi. Acun Ilıcalı, ”Bu akşam buradan biri ayrılacak ve tek başına kalacak!” açıklamasını belirtti.

Bu akşam bir yarışmacıyı Sürgün Kampına yollayacaksınız. İkinci, üçüncü ve dördüncü yarışmacılar da gittikten sonra dört yarışmacıdan biri Survivor’a veda edecek.

Diğer kalanlar o adada günleri boş bir şekilde geçirdikten sonra geri dönecekler. Hiçbir şekilde oyunlara giremeyecekler. Yarışmacılar hiçbir şekilde diğerleriyle iletişim kuramayacak. Dört yarışmacı beraber kalacak. Ödülden de faydalanmayacaklar, günlük erzaklarını tüketebilecek.

Tamamen ayrı bir yerde bir kamp olacak ve iletişim kurmak yok.

”Kötü yarışmacıyı yazabiliriz.”

Seda Ocak, ”Kötü yarışmacıyı yazmamız için önemli bir şey bence.” dedi.

”Oraya gidenin Allah yardımcısı olsun”

Acun Ilıcalı, ”Dört gün orayı çıkaramayacak 10 yarışmacı sayabilirim. Saatlerin zor geçtiğini biliyorum. Onun dışında ilk giden 24 saat boyunca tek kalacak. İkinci giren iki kişiyle yaşayacak. Oraya gidenin Allah yardımcısı olsun.” dedi.

All Star’da bir kişi beş gün kalmış olacak. Sonradan adaya geri dönebilecekler.

”Performans önemli olacak”

Yarışmacı grubunda herkes her şeyini ortaya koyarak adada kalmak ve finale gitmek istiyor. Survivor tarihinin en iddialı yarışmacılarının bu yıl yer aldığını belirten Acun Ilıcalı, ”İki şeye önem veriyoruz. Elemelerin daha ön planda ödüllerin daha arka planda olması lazım. Ödüllerin büyüklüğü mükemmel olacak. Ama dokunulmazlık oyunu sayısını üçe çıkardık. Üç dokunulmazlık oynayacaksınız. Üç dokunulmazlığın sonunda üç aday çıkacak. İkinci radikal değişikliği de şu artık performans oyunu birincilerine daha çok avantaj sağlıyoruz. Sizin bizden tek isteği olmuştu performansımız iyiyken onun avantajını yaşayalım dediniz. Bu sene o avantajı yaşayacaksınız. Performansı iyi olan yarışmacılar dokunulmazlık sahibi olacak. Haftalık performansa bakacağız. Son bir haftanın performansına bakacağız. Böylece kendinizi güven altına alma şansınız olacak. Eğer çok başarılıysanız Survivor’da elenme ihtimaliniz azalacak. Aday sayısını da bütün takımı oylatarak değil sadece adayları oylatacağız. Aday sayısını artıracağız ve iddialı yarışmacılar elenmeyecek. ” cümlelerini belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.